czwartek, 20 stycznia 2022

200 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Bank

Pojawił się bardzo prosty sposób, aby zdobyć 200 zł. Wystarczy wyrobić kartę kredytową i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku, a także wykonać zaledwie jedną transakcję.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 20/01/22 do 18/03/22.

Adresaci promocji

Z promocji wyłączone są osoby, które zawarły z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty od 1/01/21 do 19/01/22.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Umowę można podpisać za pomocą przelewu lub za pośrednictwem kuriera.
 
Po uruchomieniu karty należy wykonać dowolną transakcję przy jej użyciu, nie później, niż do 30/04/22. Jej zaksięgowanie powinno nastąpić w ciągu maksymalnie 7 dni od tej daty. Nie będą tutaj brane pod uwagę różnego rodzaju ułatwiacze, niemniej każda zwykła transakcja spełni warunki promocji. Wystarczy więc wybrać się np. po pieczywo i  zapłacić raz wspomina kartą. Później wystarczy pilnować terminowej spłaty zadłużenia. Wymagane jest również zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej banku. Tutaj też graniczną datą jest 30/04/22.
 
Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana na rachunek karty do 31/05/22.

Warunki bezpłatności karty
 
Posiadanie karty Visa Comfort (bo tylko taka bierze udział w promocji) wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 9,5 zł. Z opłaty zwalniają transakcję w danym okresie miesięcznym na kwotę min. 1.000 zł. A więc, aby przejść tą promocję bez kosztowo trzeba ją regularnie używać. W innym przypadku nasz zysk będzie nieco mniejszy.
 
 

Podsumowanie


Łatwe pieniądze do wzięcia. Jeżeli zostanie nam przyznana karta to zdobycie nagrody jest w zasadzie formalnością. Zaś później można kartę zatrzymać lub z niej zrezygnować.
 

Regulamin promocji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz