poniedziałek, 24 stycznia 2022

500 zł za założenie konta BNP Paribas

 

Ruszyła szybka (mała ilość promocyjnych wniosków!), ale bardzo atrakcyjna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków otrzymamy aż 500 zł nagrody w formie bonów Allegro.

Okres promocji

Promocja trwa od 24/01/22 do wyczerpania puli 1000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 20/02/22.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 6/03/22 (instrukcję wraz z kartą dostarczy nam kurier). Po tych wszystkich formalnościach czas na działania w kierunku zdobycia premii.
 
Pierwszą nagrodę, jaką jest bon do serwisu Allegro o wartości 200 zł, otrzymamy za podpisanie umowy oraz spełnienie w marcu 2022 r. poniższych warunków:
 
  •  wykonanie min. 1 przelewu za pośrednictwem bankowości elektronicznej (do dowolnej osoby/instytucji na dowolną kwotę - może tutaj być użyta bankowość internetowa GOonline lub aplikacja mobilna GOmobile);
  • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku).
 
Aby zdobyć drugą nagrodę w formie bonów (200 zł) należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w kwietniu 2022 r.:

  • wykonać min. 1 płatność BLIK (w tradycyjnym punkcie handlowo-usługowym bądź w internecie);
  • wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł (w tradycyjnym punkcie handlowo-usługowym bądź w internecie);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku).

Trzecia nagroda w wysokości 100 zł wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w maju 2022 r..

  • wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł (w tradycyjnym punkcie handlowo-usługowym bądź w internecie);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku).
 
Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 27/04/22, a sama nagroda zostanie przekazana do końca kwietnia. Informacja o przyznaniu drugiej trafi do laureatów nie później niż do 27/05/22 i trafi on do nich do końca maja. Trzecia jest związana z datami: 27/06/22 (informacja) i koniec czerwca (wydanie nagrody). 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Pula wniosków zapewne szybko się rozejdzie, gdyż 500 zł za konto nie zdarza się zbyt często.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz