czwartek, 17 marca 2022

450 zł premii od BNP Paribas

W nowej promocji BNP Paribas do zyskania jest 450 zł premii. Na tą premię składa się 350 zł w gotówce i 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empik.

Okres promocji

Promocja trwa od 14/03/22 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 04/04/22.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 17/04/22 (instrukcję wraz z kartą dostarczy nam kurier). Po tych wszystkich formalnościach czas na działania w kierunku zdobycia premii.
 
Pierwszą nagrodę, jaką jest 150 zł w gotówce, otrzymamy za podpisanie umowy oraz spełnienie w kwietniu 2022 r. poniższych warunków:
 
  • wykonanie min. 3 płatności BLIK (kwota płatności nie ma znaczenia, można je wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie).
 
Aby zdobyć drugą nagrodę w formie gotówki (200 zł)  należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w maju 2022 r.:

  • wykonać min. 3 płatności BLIK (kwota bez znaczenia, w tradycyjnym punkcie handlowo-usługowym bądź w internecie);
  • zapewnić min. 2 wpływ/y na konto (kwota nie ma tutaj znaczenia - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku po 1 zł).

Trzecia nagroda w wysokości 100 zł do Empik.com wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w czerwcu 2022 r..

  • wykonania min. 3 płatności za pomocą Apple Pay lub Google Pay (kwota płatności nie ma znaczenia, można je wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie).
  • zapewnienia min. 2 wpływów na konto (kwota nie ma tutaj znaczenia - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku po 1 zł).
 
Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/05/22, a sama nagroda zostanie przekazana do końca maja. Informacja o przyznaniu drugiej trafi do laureatów nie później niż do 27/06/22 i trafi on do nich do końca czerwca. Trzecia jest związana z datami: 27/07/22 (informacja) i koniec lipca (wydanie nagrody).

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody gotówkowej  zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 25/05/22. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku kolejnych nagród nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Promocja BNP Paribas z nagrodą 450 zł wymaga w zasadzie zaangażowania kilku bądź kilkunastu złotych. To w zupełności wystarczy na klika drobnych płatności i przelewów, a nagroda przy tym będzie nieporównywanie większa.
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz