wtorek, 22 marca 2022

Do zdobycia 50 zł w promocji Allegro Pay

Wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja promocji związanej z Allegro Pay. Podobnie jak poprzednio, w zmian za aktywację usługi i wykonanie transakcji można otrzymać nawet 50 Monet. Odpowiada to kwocie w wysokości 50 zł, które to można wykorzystać na następne zakupy na platformie Allegro.


Promocja trwa od 21/03/22 do wyczerpania puli 500.000 szt. Monet, ale nie dłużej niż do 27/03/22
 
Aby wziąć w niej udział należy aktywować Allegro Pay  i dokonać z jej użyciem transakcji na kwotę min. 30 zł (bez kosztów dostawy). Za każdą z tych czynności otrzymamy po 25 Monet (w sumie 50 Monet). Nagroda pojawi się do odbioru w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków. Wówczas uczestnik powinien je odebrać za pośrednictwem swojego konta w terminie do 7 dni roboczych. Monety tradycyjne są ważne przez rok i obniżają koszt zakupów w przeliczeniu 1 Moneta = 1 Złoty.

Na koniec tradycyjna wzmianka o usłudze Allegro Pay. 
 
Jest to rodzaj płatności, który działa na zasadzie kredytu. Dzięki niemu zyskujemy odroczoną płatność za zakupy w ramach przyznanego wcześniej limitu . Co jest warte podkreślenia, można sobie samemu ustalić tempo i ilość rat do spłaty. Podsumowując funkcjonuje to trochę na zasadzie usługi "zapłać później". Kto więc jeszcze tego nie ma to może w prosty sposób zdobyć promocyjny bonus. Niemniej trzeba pamiętać, iż swoje zadłużenie trzeba najlepiej spłać w okresie bezodsetkowym. Tylko w ten sposób zdobycie 50 zł nie będzie nas nic kosztowało.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz