środa, 23 marca 2022

600 zł do Allegro za kartę kredytową Citibank

Ruszyła kolejna edycja promocji Citi Simplicity.  Nagroda jest tutaj bardzo atrakcyjna, bowiem jest nią voucher 600 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Okres promocji

Oferta obowiązuje od 3/03/22 do wyczerpania puli 5.000 umów, jednak nie później niż do 2/05/22.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 3 marca  2022 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Natomiast jeżeli maiła ją wcześniej i zamknęła po 1/01/19 to umowa musiała trwać dłużej, niż 24 miesiące. Tym samym bank chce wykluczyć osoby, które zakładają produkt tylko dla nagrody i po jej otrzymaniu, rezygnują z niego. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Wymagane będzie wyrażenie zgód na kontakt telefoniczny i elektroniczny na przesyłanie oraz prezentowanie informacji handlowych. Trzeba będzie również udokumentować swoje dochody (wystarczy wyciąg z konta w innym banku - często same wpływy), bowiem tylko taki wybór karty (z udokumentowaniem dochodów) kwalifikuje do promocji. Można to zrobić w ciągu 10 dni od złożenia wniosku na dedykowanej stronie internetowej.

Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest (oprócz jej aktywacji poprzez bankowość elektroniczną lub mobilną):
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku;
  • wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł miesięcznie (przez min. 7 miesięcy).

Nagrodę w formie vouchera Allegro o wartości 200 zł otrzymamy za spełnienie warunków transakcji w każdym z trzech pierwszych  pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy. O następne 400 zł będziemy bogatsi za wykonanie transakcji w kolejnych czterech miesiącach - po 100 zł za każdy kolejny miesiąc.

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.


Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy na platformie AllegroInformacja o zdobyciu nagrody zostanie przesłana na naszą skrzynkę w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Zaś w ciągu kolejnych 60 dni pojawi się tam sama nagroda.  Termin ważności karty podarunkowej będzie wynosił 12 miesięcy.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.

  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jak zawsze trzeba tutaj podkreślić, iż  w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Ale tutaj jest miła niespodzianka dla uczestników promocji tj. uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, iż będą wykonywali transakcję kartą na min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym (to już ostatnio standard w promocjach Citibank). To jest już duża różnica na plus (700 zł mniej do wydania) w wymogach spełnienie bezpłatności karty. Niemniej trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało niepotrzebne koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki. Oczywiście po odebraniu nagrody można zrezygnować z karty, ale wtedy też zazwyczaj Citibank ma specjalną ofertę utrzymaniową:). A to może być dodatkowy zarobek.

Podsumowanie

 

Polecam, bo sam korzystam z podobnej akcji z nagrodami do Lidla. 2 nagrody już przyszły, a na trzecią czekam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz