czwartek, 24 marca 2022

Wypróbuj za darmo Silan w Biedronce

Dzisiaj wystartowała promocja związana z płynem do płukania marki Silan. W jej ramach otrzymamy zwrot pieniędzy za zakup promocyjnego produktu.


 
Akcja trwa od 24/03/22 do wyczerpania puli 4.000 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 31/03/22.

Jeżeli w tym czasie zakupimy płyn do płukania Silan  w sklepach sieci Biedronka to należy zachować paragon zakupu i zgłosić naszą transakcję na stronie promocji.  Należy tam też podać nasze dane wraz z numerem rachunku bankowego, potrzebnego do przelewu pieniędzy. Zwrot w wysokości ceny produktu promocyjnego (jednak nie większy niż 14,99 zł) otrzymamy do 28/04/22.

Radzę nie zwlekać z udziałem w promocji, ze względu na popularność samego produktu i promocyjnego sklepu, a także ograniczoną pulę nagród.

Jeszcze jedna uwaga techniczna, aby zdjęcie paragonu było względnie małej rozdzielczości (1-2 MB), gdyż przy próbie wgrania pliku większych rozmiarów występuję błąd (pomimo informacji na stronie promocyjnej, iż powinny przechodzić pliki do 5 MB).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz