poniedziałek, 9 maja 2022

200 zł w voucherach za kartę kredytową w mBank

 mBank po raz kolejny promocje swoją kartę kredytową. Za jej wyrobienie i dokonanie płatności za 50 zł można otrzymać punkty w programie Bezcenne Chwile o wartości 200 zł.


Okres promocji

Promocja pt. "Więcej punktów na vouchery" trwa od 27/04/22 do  27/07/2022.


Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która nie posiada karty kredytowej w mBanku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wysłać wniosek o kartę kredytową Mastercard (do wyboru jest World oraz World Intensive) w okresie promocji. We wniosku (za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej bądź strony www) o jej wydanie należy zaakceptować regulamin opisywanej promocji. Po pozytywnej decyzji banku w kwestii wydania karty należy spełnić drugi warunek promocji. Jest nim wykonanie transakcji bezgotówkowych przy pomocy wydanej karty na łączną kwotę 50 zł. Ten warunek należy spełnić do końca pierwszego miesiąca po zawarciu umowy.  Sama nagroda trafi do nas w postaci elektronicznej w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków promocji.

Warunki bezpłatności karty

W ramach tej promocji wydanie karty jest bezpłatne (standardowo to koszt od 30 do zł). Natomiast występuje opłata roczna w wysokości od 350 do 400 zł (zależnie od wybranej karty - tańsza jest World). Aby jej uniknąć w ciągu roku należy wydać określoną kwotę bądź wykonać wymaganą ilość transakcji (te liczby również zależą od wybranej przez nas karty). Wszystko jest rozpisane w tabeli na stronie promocji. Aczkolwiek przy wcześniejszej rezygnacji żadna opłata nie jest ona pobierana.

Podsumowanie


Kolejna niezła akcja dla obecnych klientów banku. Za niewielki wydatek można otrzymać aż 200 zł w voucherach. Można je wymienić na szereg atrakcyjnych nagród min. paliwo czy też bon do wybranego sklepu. Po odebraniu nagrody można ten produkt dalej używać bądź z niego zrezygnować.
 
Dodatkowo można to połączyć z dwoma innymi promocjami, dzięki temu nasz zysk może zwiększyć się aż do 25.600 punktów (czyli ponad 300 zł dla karty World Intensive).

Osobiście brałem już udział w kilku takich promocjach i polecam:). W tej także zamierzam uczestniczyć. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz