środa, 18 maja 2022

Program poleceń Nest Bank

Jednym z niedocenionych kont bankowych jest Nest Konto. Atutem tego produktu jest bezwarunkowa darmowość, a do tego niezła oferta depozytowa. Oprócz te teraz można wziąć udział w programie poleceń i zdobyć do 2.000 zł.

Okres promocji

Promocja trwa od 4/05/22 do 31/10/22

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Nest Bank od 1/01/20 do dnia skorzystania z promocji (posiadanie innego z produktównie wyklucza z akcji).
 
Warunki uczestnictwa

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji to w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Nest Konto. Niezbędne wyrażenie jest zgód handlowo-marketingowych. W czasie składanie wniosku należy użyć kodu polecenia obecnego klienta banku. Najlepiej w tym celu poprosić kogoś bliskiego. Tych, którzy nie mają takiej możliwości zapraszam do skorzystania z mojego kodu. W tym celu proszę o kontakt na adres e-mail (zakładka kontakt). Uzyskany kod należy wpisać w danych uzupełniających składanego wniosku. W tym również miejscu możemy zdecydować się na otwarcie konta oszczędnościowego i wybrać formę finalizacji umowy.
 
Nagrodą za założenie konta z polecenia jest 50 zł w gotówce. Aby je zdobyć należy w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku:
 
  • zapewnić wpływy zewnętrze na Nest Konto w kwocie min. 2.000 zł (mogą to być przelewy z naszego konta w innym banku);
  • wykonać 3 dowolne transakcje spośród następujących: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Bank).
     

Bonus zostanie wypłacony do 20 dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Po założeniu konta nic nie stoi na przeszkodzie do dołączenia do programu poleceń jako polecający i dalszym zarabianiu na tym (do kwoty 2.000 zł).

Oferta Nest Bank

Nest Bank to bank dobry dla oszczędzających. Do wzięcia jest tutaj Lokata Witaj z oprocentowaniem na 5 % w skali roku. Taka stawka będzie obowiązywała przez 6 miesięcy dla kwoty 20.000 zł. Jednakże dodatkowym warunkiem jest zapewnienie wpływów na nowo otwarte konto osobiste w kwocie nie niższej niż 2.000 zł oraz wykonanie 3 dowolnych czynności spośród: płatności BLIK, operacja kartą, przelew (z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego). Warunki te trzeba spełniać w każdym miesiącu kalendarzowym po otwarciu lokaty w całym okresie deponowania pieniędzy. 

W Nest Bank jest także oferta Nest Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem 4 % w skali roku (nawet do 2 milinów złotych). Całość dopełnia konto oszczędnościowe Nest Oszczędności (4 % do 100.000 zł) oraz Nest Skarbonka (4 % do 10.000 zł). Godnym uwagi jest także, moje ulubione, Nest Rodzinne Oszczędności - konto oszczędnościowe z premią w zależności od liczy dzieci. Mechanizm jego działania co prawda opisywałem dawno, ale nadal jest on aktualny (tj. zasady i wysokość premii, a nie naliczona oprocentowanie).
 

Podsumowanie

 
Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z szerokiej ofert depozytowej w Nest Bank (co prawdo ostatnio konkurencja oferuje nawet lepsze warunki, ale to tylko kwestia czasu kiedy i tutaj wzrosną) to powinien zacząć od założenia konta (jest ono szybkie i bezproblemowe).  I dodatkowo przy tym zarobić co najmniej 50 zł z programu poleceń (jednocześnie trzeba przyznać, iż stawki za założenie Nest Konta nigdy nie były za duże, więc chyba nie ma na co czekać i korzystać), a później wybrać dla siebie interesujący produkt depozytowy.
 
Na koniec dodam, iż tutaj konto i karta debetowa są bezwarunkowo darmowe, więc nie musimy się  martwić o opłaty.
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz