poniedziałek, 23 maja 2022

Wszystkie damskie kremy do twarzy za darmo w Biedronce

Kolejna raz z okazji Dnia Matki promocję przygotowała sieć sklepów Biedronka. Dzięki niej, w ramach akcji pt. "Wszystkie damskie kremy do twarzy- rabat 100 % na voucher" możemy otrzymać aż 6 kosmetyków właściwie za darmo.

Promocja obowiązuje w dniach 24-26/05/22 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka.  

Aby z niej skorzystać należy zakupić produkty promocyjne (wyszczególnione w załączniku nr 1 regulaminu promocji) i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher 100 % wartości ceny tychże produktów, który będzie można wykorzystać na kolejne zakupy w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu zakupu, w którym ten voucher został wydany. Aby go zrealizować należy dokonać transakcji na kwotę większą o co najmniej 1 zł niż wartość vouchera. Istotne jest to, iż voucherów nie można łączyć w obrębie jednej transakcji (także z innych akcji). Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

W czasie trwania akcji promocyjnej uczestnik może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych w każdym dniu trwania akcji. Stąd, jeżeli będziemy dokonywać, transakcji przez 3  wyznaczone dni, otrzymamy aż 6 promocyjnych kremów (3 dni x 2 sztuki)

Bardzo przyjemna akcja, dzięki której można uzupełnić swój zapas kosmetyków, a może sprezentować je swojej mamie.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz