poniedziałek, 23 maja 2022

300 zł za kartę kredytową i 4 % na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank

 

W najnowszej promocji Santander Consumer Bank do wzięcia jest 300 zł za kartę kredytową Visa Comfort Plus. Oprócz tego można ulokować swoje oszczędności na koncie z oprocentowaniem 4 % w skali roku.

 

300 zł za kartę kredytową

 
W celu skorzystania z promocji należy złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Comfort Plus i zawrzeć umowę zdalnie do 12/08/22. Przy czym trzeba być nowym klientem, a więc osobą, która nie posiadała żadnej karty Santander Consumer Bank od 1/05/21.

Po pozytywnej weryfikacji i przyznaniu karty, należy wykonywać transakcje na min. 300 zł w każdym miesiącu, licząc od miesiąca zawarcia umowy do 6 pełnego miesiąca kalendarzowego (wykluczone są wszelkiego rodzaju ułatwiacze jak np. zasilenie portfeli elektronicznych). Za każdy miesiąc spełniania warunków otrzymamy nagrodę w wysokości 50 zł, która to zasili rachunek karty w ciągu 45 dni od zakończenia danego miesiąca kalendarzowego.

Posiadanie karty kredytowej Visa Comfort Plus jest płatne w wysokości 15 zł miesięcznie. Z opłaty tej zwalniają wydatki na poziomie 1.000 zł w danym okresie rozliczeniowym. Jednakże w ramach opisywanej promocji przez pierwsze 13 miesięcy użytkowania karty warunek zwolnienia z opłaty to wykonanie transakcji w wysokości 300 zł, zamiast wspomnianego 1.000 zł.

Na koniec warto wspomnieć, iż kartę Visa Comfort Plus wyróżnia dodatkowy mechanizm spłaty rat. Jest on związany ze spłatą ustalonej wcześniej, stałej kwoty co miesiąc. Minusem przy takim rozwiązaniu są odsetki, jeżeli wartość naszego zadłużenia przekroczy ustaloną wcześniej kwotę. Warto więc to kontrolować samemu i regulować swoje zobowiązania na bieżąco. Bowiem w ten sposób otrzymamy premię i nie będziemy generować kosztów.

 
 

4 % na koncie oszczędnościowym

 
Taka stawka obowiązuje do kwoty 200.000 zł w Santander Consumer Bank. Aby z niej skorzystać należy przelać do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 26/04/22. Oczywiście dla nowego klienta wszystkie środki będą nowe. Promocyjna stawka będzie obowiązywała od momentu zasilenia konta do 30/07/22. Po tym terminie wskoczy oprocentowanie standardowe - 1,9-2%  w skali roku.

Do skorzystania z promocji wystarczy samo konto oszczędnościowe, które można założyć za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Produkt ten jest całkowicie bezpłatny, więc warto go wziąć pod uwagę przy konieczności częstych przelewów z konta (w innych tego typu produktach bezpłatny przelew jest tylko pierwszy).
 
 

Podsumowanie

 
Nad obiema oferta warto się zastanowić, gdyż warunki promocji są dosyć proste do realizacji. Za jednym razem można trochę zarobić jak i zaoszczędzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz