piątek, 16 września 2022

Zwrot za zakup papieru toaletowego

Kolejna okazja na darmowe zakupy w Lidlu dotyczy papieru toaletowego marki Floralys. Także tym razem nie spożywka. Ale i tak każdy używa ten produkt:)

 
Aby skorzystać z promocji wystarczy w dniach 19-21/09/22 nabyć papier toaletowy marki Floralys. W momencie zakupu trzeba koniecznie zeskanować aplikację Lidl Plus. Po dokonaniu transakcji (płatności 16,99 zł za ten produkt) w aplikacji pojawi się kupon rabatowy o wartości zakupionego towaru. Będzie można go wykorzystać przy zakupach za min. 79 zł do 24/09/22 (niezbędna przedtem jest jego aktywacja) i ten sposób obniżyć nasz rachunek za kolejna zakupy. Do łącznej wartości zakupów nie wlicza się napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia piersią, a także kart prezentowych Lidl. 
 
Ta akcja z serii 100 % zwrotu jest chyba najlepsza, gdyż promocyjny produkt jest najdroższy. I dzięki temu nasze zakupy zostaną zrabatowane aż o 16,99 zł. W okresie szalejących cen dobre i to.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz