wtorek, 27 czerwca 2023

Płatne ankiety online w Demando

 

Kolejny panel do wypełniania płatnych ankiet, który warto przetestować to Demando. Oprócz wypełniania ankiet można tam czasem otrzymać inne, lepiej płatne propozycje zarobku takie jak wywiad indywidualny czy zlecenie jak tajemniczy klient.

Panel już od długiego czasu prowadzony jest  przez Smartpanels. Rejestracja i członkostwo w nim jest darmowe, a wypełniane ankiet płatne (wymagany wiek minimum 15 lat i adres e-mail). Warto dosyć szczegółowo wypełnić swój profil uczestnika, gdyż wtedy wzrasta szansa na większą ilość zaproszeń. Zaś zostawienie swojego numeru telefonu zwiększy szanse na inne zlecenia.

Za każdą wypełnioną ankietą przyznawana jest określona ilość punktów, a po przekroczeniu progu 500 można dokonać transferu na gotówkę (w formie przelewu na wskazane przez nas konto bankowe). Przelicznik to 0,10 zł = 1 punkt, a więc kwota naszej wypłaty to będzie 50 zł. Istnieje również opcja przekazania swoich punktów na cel charytatywny bądź doładowanie telefonu na kartę (tutaj próg jest niższy, bo i wartość doładowania to tylko 10 zł)..

Zaproszenia do ankiet zazwyczaj przychodzą kilka razy w miesiącu (choć u każdego może to wyglądać inaczej) na adres e-mail (ale nie za szkodzi od czasu do czasu samemu zalogować się do panelu). Są one warte zazwyczaj kilkanaście punktów. Zbieranie na wypłatę jest dosyć długie (chyba, że uda nam się wykonać jakiś "ekstra zadanie), więc najlepiej traktować ten panel jako dobre uzupełnienie innych opcji zarobkowych.

Na koniec dodam, iż panel prowadzi również program partnerski i dzięki zaproszeniu znajomych możemy zwiększyć nasze dochody.

 

Zarejestruj się w panelu Demando.

 

PS 

Ponownie jak w poprzednim wpisie osoby zainteresowane tą tematyką odsyłam do pozostałych moich wpisów. Zwłaszcza polecam moje obecne TOP 3, a więc:

Panel ySense 

Panel Ipsos Isay

Atta Poll (do pobrania na smartfon ze sklepu Google Play lub App Store). 

Kombinacja tych 3 paneli w połączeniu ze regularnym ich odwiedzaniem i wypełnianiem ankiet pozwoli na cotygodniowy dopływ gotówki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz