wtorek, 20 czerwca 2023

Płatne ankiety - Poznaj to

 

O płatnych ankietach było już kilka wpisów, ale temat jeszcze nie jest wyczerpany. Tym razem "na warsztat" bierzemy Internetowy Panel Badawczy "Poznaj. to".

Panel już od długiego czasu prowadzony jest  przez Pracownię Badań Społecznych w Sopocie. Rejestracja i członkostwo w nim jest darmowe, a wypełniane ankiet płatne (wymagany wiek minimum 16 lat i adres e-mail). Warto dosyć szczegółowo wypełnić swój profil uczestnika, gdyż wtedy wzrasta szansa na większą ilość zaproszeń.

Za każdą wypełnioną ankietą przyznawana jest określona ilość punktów, a po przekroczeniu progu 200 można dokonać transferu na gotówkę (w formie przelewu na wskazane przez nas konto bankowe). Przelicznik to 0,10 zł = 1 punkt, a więc kwota naszej wypłaty to będzie 20 zł. Istnieje również opcja przekazania swoich punktów na cel charytatywny.

Zaproszenia do ankiet zazwyczaj przychodzą kilka razy w miesiącu (choć u każdego może to wyglądać inaczej) na adres e-mail. Są one warte od kilku do kilkunastu punktów, choć zdarza się też takie za kilkadziesiąt. Niemniej zabieranie na wypłatę jest dosyć żmudne, choć mi udało się już kilka razy dokonać wypłaty.

Na koniec dodam, iż panel prowadzi również program partnerski i dzięki zaproszeniu znajomych możemy zwiększyć nasze zarobki.

 

Zarejestruj się w panelu Poznaj. to

 

PS

Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany tematyką płatnych ankiet to zapraszam do moich wcześniejszych wpisów. Wszystkie z nich są aktualne i cały czas działam w wymienionych tam pozycjach. Dzięki nim i systematycznej pracy można zapewnić sobie dosyć pokaźne "kieszonkowe".

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz