czwartek, 24 listopada 2022

Płatne wypełnianie ankiet w panelu Pagazani

Alternatywą do zarabiania w panelu ySense jest platforma Pagazani.  Panelowi ySense i możliwości tam zarabiania poświęciłem już dwa wpisy (kto nie czytał - oto link do pierwszego i drugiego), więc nadeszła pora na Pagazani.

Wygląd i działanie panelu Pagazani przypomina trochę działanie ySense. Również jest prowadzony w języku angielskim, ale każdy powinien sobie dać z tym radę (wystarczy podstawowa znajomość tego języka). Natomiast ankiety są dostępne w języku polskim.

Aby skorzystać z oferty Pagazani w pierwszym kroku należy założyć tam konto. Czyli standardowe dane osobowe, adres e-mail i ustalenie hasła. Rejestracja w panelu jak i dalsze korzystanie jest bezpłatne.


Jak zarabiać w Pagazani?

 
Zarabiać w panelu Pagazani możemy na kilka sposobów, a więc:

  • Płatne ankiety (Surveys) - każda z ankiet jest odpowiednio wyceniona, a więc wyświetlają się nam ankiety zarówno za kilka centów (częściej) jak i kilka dolarów (rzadziej). Podany jest również orientacyjny czas wypełniania takiej ankiety oraz tzw. "dostawca" ankiet (panel Pagazani podobnie jak ySense jest swoistym multi-kombo, który zasysa ankiety z wielu innych paneli). Niestety nierzadko zdarza się, iż często jesteśmy z takiej ankiety wyrzucani (na szczęście z reguły na początku) i nic za nią nie otrzymamy. Ale w takim przypadku nie można się zrażać i próbować wypełniać kolejne. Najlepsi "dostawcy" ankiet to CPX Research, YourSurveys, Peanutlabs i Speak UP!. Najmniej polecam Pollfish (podobnie na platformie ySense), gdyż można tutaj zrazić się do tego typu formy zarabiania. Co jakiś czas trzeba odświeżać ofertę ankiet (jest ich naprawdę dużo) wybierając "Take Surveys" w zakładce "Surveys" (a następnie wchodzimy w wybraną przez nas ankietę) Po za tym co kilka dni przyda się czyszczenie tzw. cookies na swoim urządzeniu (no chyba, iż mamy to ustawione automatycznie). Niekiedy też zostaniemy zaproszenie do udziału w jakimś projekcie (w obrębie zamkniętej społeczności) i wtedy nasz zarobek będzie jeszcze większy.
  • Oferty (Offers) - różnego rodzaju zadanie, za które otrzymujemy gratyfikację finansową np. rejestracja na wskazanej stronie bądź zainstalowanie jakieś gry i zaliczenie wskazanego w niej etapu. Osobiście z reguły ograniczam się do ankiet, ale czasem przeglądam również zadanie pod kątem ich realizacji przez ponoszenia kosztów.
  • Program partnerski (Affiliates) - wynagrodzenia za polecenie panelu kolejnym użytkownikom (a więc warto pochwalić się uczestnictwem w tym przedsięwzięciu, tak jak ja robię to teraz).
  • Bonusy - dodatkowe wynagrodzenie wiąże się ze spełnieniem wymagań, które wyświetlają się na stronie głównej pod "Daily Bonus". Warto codziennie klikać w Daily Bonus w celu zwiększenia naszego salda o 0,01 USD (bardzo mały zysk, ale za to pewny i szybki). Po wypełnieniu, w danym dniu, trzech ankiet otrzymujemy bonus w wysokości 10 % ich wartości.

Nagrodą w panelu są pieniądze w postaci wypłaty na konto Pay Pal (próg wypłaty to 10 USD, a także 25 USD i 75 USD), a także różnego rodzaju inne formy (m.in. karta podarunkowa Amazon). Panel jest wypłacalny co osobiście już przetestowałem:)

Podsumowanie


Podsumowując jest tutaj kilku opcji zarobkowych, z których główne i najważniejsze to ankiety. Oczywiście taki sposób dorabiania wymaga czasu (ale tutaj prawie każdy inny również zabiera czas), cierpliwości i samozaparcia. Nie warto czekać na e-mail z informację o dostępnych ankietach tylko codziennie i regularnie odwiedzać ten panel i zarabiać w nim pieniądze. 

Niemniej dla mnie numerem 1 jest ySense, a ten stanowi alternatywę w przypadku braku ankiet bądź problemów technicznych ySense. Ale dobrze, iż panel Pagazani stwarza taką możliwość.

Zarejestruj się w panelu Pagazani.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz