poniedziałek, 28 sierpnia 2023

Darmowa akcja do 100 euro od Trading 212 i program poleceń

W ramach promocji Trading 212 można otrzymać w łatwy sposób darmową akcję (jej wartość to min. 8 euro, a maksimum 100 euro). Ale na tym ewentualny zysk się nie kończy, bowiem możemy dostać jeszcze 5 takich akcji za 5 poleconych osób.

 

Co to jest Trading 212?


Trading 212 to londyńska firma z branże technologii finansowej, która poprzez aplikacje umożliwia handel udziałami, walutami i towarami.


Warunki promocji

Aby otrzymać promocyjną akcję w pierwszym kroku należy zarejestrować się z linku promocyjnego, zainstalować aplikację na swoim telefonie i założyć darmowe konto Invest (te w kolorze pomarańczowym). Do tego niezbędne będzie potwierdzenie tożsamości (zdjęcia dowodu, paszportu lub prawo jazdy) i miejsca zamieszkania (pierwsza strona wyciągu bankowego lub jakiś rachunek za media np. energia, gaz, woda itp - można tutaj wykorzystać plik pdf pobrany z ebok). Kolejnym i ostatnim krokiem jest wpłata depozytu (minimalna wartość wynosi 10 euro/50 zł) za pośrednictwem przelewu, karty czy portfela Google Pay (osobiście wykorzystałem tutaj ten ostatni sposób). Depozyt ten będzie można wypłacić od razu po otrzymaniu nagrody.

Obecna edycja promocji trwa do 27/09/23.


Podsumowanie

 

Fajna akcja, gdyż nie wymaga poniesienia żadnych kosztów. W ekstremalnie optymistycznym wariancie można tutaj zarobić nawet ponad 2.500 zł (6 akcji o wartości 100 euro), ale jeżeli to będzie mniej to i tak każdy powinien być usatysfakcjonowany. 

Zarejestruj się w promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz