czwartek, 24 sierpnia 2023

76 zł i dodatkowe bonusy od Revolut

Revolut to aplikacja do wymiany walut, inwestowania i realizacji płatności. W ramach obecnej promocji możemy w łatwy sposób otrzymać 76 zł w formie krypowalut, ale to nie koniec przewidzianych tam premii i bonusów.

 

 Zakładanie konta


Aby skorzystać z promocji należy zainstalować wspomnianą aplikację i założyć w niej konto. Całość trwa zaledwie chwilę i odbywa się w sposób zdalny. W czasie rejestracji musimy odpowiedzieć na kilka prostych pytań (warto zaznaczyć, iż interesuje nas cashback, bowiem wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że otrzymamy zaproszenia do fajnej promocji "50 zł za 3 płatności"). Przy tym można od razu wyrobić bezpłatną wirtualną kartę płatniczą, które po dodaniu do portfela Google Pay jest gotowa do użycia. W dalszej kolejności można zamówić tradycyjną kartę, która to w ciągu dni zostanie przesłana na nasz adres. Konto w wersji Standard i karta jest bezpłatne (jedynie możemy zapłacić za przesyłkę karty, ale nie jest konieczne jej zamawianie).

 

Nagroda za quizy

 

Żeby zdobyć wspomnianą na początku nagrodę to należy wejść w kafelek "Centrum",  następnie wybrać "Edukacja". Wówczas wyświetli nam się kilka quizów do rozwiązania. Za  przejście ich wszystkich (odpowiedzi  łatwo można odszukać w sieci, ale jeżeli ktoś chce to mogę je podesłać na maila) otrzymamy 76 zł w krypowalutach. Możemy je od razu zamienić na właściwe pieniądze i przelać na nasze konto. Promocja trwa do odwołania.

 

Inne bonusy

 

Oprócz premii na start mamy tutaj tzw. "stałe promocje" takie jak cashback za zakupy w wybranych sklepach (np. Empik) czy serwisach (np. Allegro), zniżki i rabaty dla klientów Revolut oraz rezerwacja wybranych atrakcji z natychmiastowym 10 % cashbackiem. Działa tu także program poleceń z wysoką stawką - 225 zł za każdego znajomego.


Podsumowanie


Revolut to bardzo fajne narządzenie finansowe. Doskonale sprawdza się przy płatności za granicą (z uwagi na atrakcyjne kursy wymiany walut). Zasilenie konta (podobnie jak i wypłaty z niego) można robić poprzez tradycyjny przelew bankowy, płatność kartą (co czasem pozwoli na nam na spełnienie warunków jej bezpłatności poprzez "wydanie" określonej kwoty) czy portfel Google Pay.


Załóż konto w ramach promocji.

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz