piątek, 11 sierpnia 2023

Zarabiaj w Narodowym Panelu Badawczym

Kolejnym z paneli, w którym można zarabiać na ankietach, jest Narodowy Panel Badawczy (NPB). Warto się  przyjrzeć jemu nieco bliżej.


Narodowy Panel Badawczy został stworzony przez Polską Agencję Badawczą Fieldstat Sp. z o.o. Może się on pochwalić współpracą z kilkunastoma uczelniami wyższymi w Polsce. Dzięki temu, wyrażone w nim opinie trafią  do środowiska naukowego (oprócz sfery biznesu).

Rejestracja i członkostwo w nim jest darmowe, a wypełniane ankiet płatne. Po rejestracji będziemy mieli już możliwość wypełnienia kilkunastu płatnych ankiet wstępnych, które będą definiowały nasz profil.

Za każdą wypełnioną ankietą przyznawana jest określona ilość punktów, a po przekroczeniu progu 500 można dokonać transferu na gotówkę (w formie przelewu na wskazane przez nas konto bankowe). Przelicznik to 0,10 zł = 1 punkt, a więc kwota naszej wypłaty to będzie 50 zł.

Zaproszenia do wypełniania ankiet przychodzą na podany adres e-mail, a same ankiety warte od kilku do kilkunastu punktów.

Na koniec dodam, iż panel prowadzi również program partnerski i dzięki zaproszeniu znajomych możemy zwiększyć nasze zarobki.

 

Zarejestruj się w Narodowym Panelu Badawczym

 

PS

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą tematyką to zapraszam do innych moich wpisów na blogu. Wystarczy w wyszukiwarce na blogu wpisać "ankiety".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz