poniedziałek, 23 października 2023

Darmowa akcja od Trading 212 w programie poleceń

 

Powraca program poleceń w Trading 212. W ramach tej promocji można otrzymać w łatwy sposób darmową akcję (jej wartość to min. 8 euro, a maksimum 100 euro). Po tym możemy sami polecać i otrzymać 5 takich bonusów za 5 poleconych osób. Dlatego też przypominam informacje o tej firmie.

 

Co to jest Trading 212?


Trading 212 to londyńska firma inwestycyjna z branży technologii finansowej, która poprzez aplikacje umożliwia handel udziałami, walutami i towarami.


Warunki promocji

Aby otrzymać promocyjną akcję w pierwszym kroku należy zarejestrować się z linku promocyjnego, zainstalować aplikację na swoim telefonie i założyć darmowe konto Invest (to te w kolorze pomarańczowym). Do tego niezbędne jest  potwierdzenie tożsamości (zdjęcia dowodu, paszportu lub prawo jazdy) i miejsca zamieszkania (pierwsza strona wyciągu bankowego lub jakiś rachunek za media np. energia, gaz, woda itp - można tutaj wykorzystać plik pdf pobrany z ebok). Kolejnym i ostatnim krokiem jest wpłata depozytu (minimalna wartość wynosi 10 euro/50 zł) za pośrednictwem przelewu, karty czy portfela Google Pay (osobiście wykorzystałem tutaj ten ostatni sposób). Depozyt ten będzie można wypłacić od razu po otrzymaniu nagrody.

Obecna edycja promocji trwa do 27/11/23.


Podsumowanie

 

Jeżeli ktoś chciałbym zacząć inwestować albo po prostu trochę zarobić to warto przemyśleć udział w tej akcji. Stosunkowo łatwe i szybkie pieniądze są na wyciągnięcie ręki.

Zarejestruj się w promocji.

1 komentarz:

  1. Znam tego brokera inwestycyjnego. Zdecydowanie warto spróbować, mają ciekawe opcje.

    OdpowiedzUsuń