poniedziałek, 30 października 2023

Wypróbuj za darmo kosmetyki Adidas

Powróciła promocja na darmowe kosmetyki marki Adidas. W akcji "Testuj za darmo" można otrzymać zwrot wydatków za zakup kosmetyków marki Adidas z linii Active Skin & Mind.


Promocja trwa od 16/10/23 do 31/12/23. Dzienna pula zwrotów wynosi 115 sztuk.

W promocji biorą udział produkty Adidas Active Skin & Mind (żele pod prysznic dla kobiet i mężczyzn w opakowaniu o pojemności 400 ml) zakupione w punktach sprzedaży na terenie Polski udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy testować zakupiony produkt przez co najmniej 7 dni. Dopiero po tym okresie należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu (Oczywiście jeżeli nie będzie spełnił naszych oczekiwań).  Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 19,99 zł)  zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 31/03/24.

W ramach tej akcji uczestnik może odebrać dwa zwroty, z tymże zakupione produkty muszą być na oddzielnych dowodach zakupu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz