wtorek, 11 czerwca 2019

3 x PKO BP


Właśnie ruszyły trzy promocje dla klientów banku PKO BP, o których chciałbym wspomnieć w krótkim wpisie.
  • Bilet do kina za doładowanie telefonu w Orange - aby z niej skorzystać należy doładować numer prepaid w Orange za minimum 100 zł przez aplikację mobilną IKO. Po wykonaniu powyższych czynności do 7 lipca, pozostanie oczekiwanie na nagrodę w postaci vouchera uprawiającego do wymiany na bilet kina Cinema City na dowolny seans 2D. Ale uwaga: trzeba znaleźć się w gronie 6.000 najszybszych osób, bo taką pulę nagród przewidział bank. Vouchery będą wysyłane SMS do 15 lipca na numer, który został doładowany. Więcej tutaj. Regulamin promocji.

  • Hulajnoga dla mobilnych - jest to konkurs, w którym można wygrać jedną z dziesięciu hulajnóg Xiaomi m365 o wartości 1749,00 zł. W tym celu należy aktywować swojemu dziecku aplikację IKO w powiązaniu z PKO Kontem Pierwszym. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego i odpowiedź na pytanie "Jak zachęcasz swoje dziecko do oszczędzana?". Konkurs podzielony jest 5 etapów tygodniowych, w których komisja konkursowa każdorazowo dokona wyboru 2 zwycięzców spośród prac przysłanych w danym tygodniu. Laureaci otrzymają informację powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO. Więcej tutaj. Regulamin konkursu.
  • Wspieraj i graj - jest to połączenie akcji charytatywnej i konkursu. Aby w niej uczestniczyć należy zrealizować zlecenie stałe na minimum 10 zł na wybraną inicjatywę Fundacji PKO BP za pomocą funkcji "Pomagaj z nami" w IKO. Następnym etapem jest odpowiedź na pytanie "Dlaczego warto pomagać z Fundacją PKO BP?" i wypełnienie formularza na stronie konkursowej. Na zwycięzców czeka 6 nagród tygodniowych w postaci zegarków Garmin Vivoactive 3 Music Granite Blue o wartości 1040 zł. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie, który nie wygra nagrody tygodniowej zostanie uhonorowany nagrodą pocieszenia w postaci zniżki na wybrane modele zegarków. Informacja o wygranej zostanie wysłana powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO lub drogą mailową. Więcej tutaj. Regulamin konkursu.
Reasumując, trzy akcje warte uwagi dla klientów banku, z których sam być może skorzystam. A kto nim nie jest to może skorzystać z promocji Polecam PKO BP i  dodatkowo zgarnąć bonus 100 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz