piątek, 7 czerwca 2019

Polecam PKO BP


Największy polski bank nie często oferuje premię za założenie konta. Zaś jeżeli już to robi to zazwyczaj jest to w ramach programu poleceń. I właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia teraz.
Za założenie konta z polecenia i spełnienie warunków (w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta należy w punktach handlowo-usługowych wykonać  płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz minimum jedną płatność BLIK przy użycia aplikacji IKO o wartości min. 40 zł) bank wypłaci nagrodę w wysokości 100 zł osobie polecającej i polecanej.
Istotne jest tutaj, aby polecający (tj. osoba posiadająca konto w tym banku) w pierwszej kolejności zarejestrował się na stronie programu poleceń,  a nowy klient wnioskował o konto ze strony programu i podał w nim kod polecającego. Nowy klient według definicji z regulaminu promocji to osoba nieposiadająca konta w tym banku od 05/06/16 (posiadacze rachunku w Inteligo nie są wykluczeni). Ważne jest również, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Najbardziej popularne Konto za Zero jest związane z opłatą miesięczną w wysokości 8 zł. Można jednak jej uniknąć pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Jeżeli chciałbyś założyć konto w tym banku to warto skorzystać z powyższej akcji do 31/08/19. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię swój kod wraz z ekstra niespodzianką (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail). Wszakże jestem od lat klientem tego banku i ze względu na kredyt hipoteczny zapewne będę nim jeszcze baaaardzo długo...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz