sobota, 20 lipca 2019

Karta pełna korzyści

W zakresie bankowości ofert dla nowych klientów nie brakuje. Gorzej już wygląda sprawa dla obecnych posiadaczy rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Niemniej i tutaj zdarzają się rodzynki. Jednym z nich jest oferta Banku Pocztowego i promocja "Karta Pełna Korzyści", dzięki której można uzyskać do 20 zł miesięcznie.

O promocji

Aby wziąć udział w promocji należy być posiadaczem Bliskiego Konta Pocztowego, Pocztowego Konta Bez Ograniczeń lub Pocztowego Konta Aktywny Nestor z kartą debetową z logo Banku Pocztowego i Poczty Polskiej oraz wyrazić chęć uczestnictwa w programie "Karta Pełna Korzyści". Można to zrobić w placówce banku lub poprzez infolinię. Przy wypełnianiu formularza należy wybrać jedną z 4 kategorii:
 
  • POCZTOWE KORZYŚCI
  • ZDROWIE (apteki)
  • KULTURA (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie)
  • SPORT I REKREACJA (sklepy sportowe, sklepy rowerowe/serwis, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca)
oraz wyrazić konieczne zgody. Niezbędne jest również w każdym miesiącu zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł  (może to być przelew z własnego konta w innym banku) i dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Dzięki temu za płatności kartą w punktach należących do wybranej kategorii zostanie naliczony zwrot w wysokości 5 % wydatków (jednak nie więcej niż 20 zł miesięcznie). Bank dokona przelewu premii w terminie do 15-dnia następnego miesiąca po miesiącu podlegającym rozliczeniu. Do programu można przystąpić w każdej chwili jak również dokonać zmiany kategorii. Warte podkreślenia jest to, iż promocja jest bezterminowo, choć bank zastrzegł sobie możliwość jej odwołania. 

Warunki bezpłatności konta

Najpopularniejsze Bliskie Konto Pocztowego to koszt 6,50 zł miesięcznie. Jednakże tej opłaty można uniknąć poprzez transakcje bezgotówkowe za pomocą karty w wysokości 300 zł co jest równoznaczne ze spełnieniem jednego z warunków promocji "Karta Pełna Korzyści". Sama karta debetowa jest bezpłatna.

Podsumowanie 

Promocja jest warta uwagi ze względu na swój stały charakter. Powoduje to, iż w ciągu roku można uzyskać 240 zł zwrotu. W moim przypadku historia zatoczyła koło. Bywałem na poczcie jako małe dziecko, kiedy mama płaciła tam rachunki. Bywam również i teraz (moja kategoria to pocztowe korzyści czyli zwroty za jakąkolwiek transakcję bezgotówkową w placówce pocztowej). Co prawda już bez mamy, ale niekiedy kolejki prawie takie same:)

Więcej o programie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz