środa, 10 lipca 2019

Loteria Visa

Loterii ciąg dalszy. Tym razem dotyczy ona posiadaczy kart Visa. Podobnie jak w Blikomanii można zdobyć los przy okazji płatności za codzienne zakupy. Wartość puli nagród wynosi 508.283,20 zł, zaś ich liczba to 4.286 sztuk. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować poszukać i tutaj swojego szczęścia.


Okres promocyjny loterii

Akcja promocyjna trwa od 9/07/19 do 9/09/19.

Adresaci loterii

Uczestnikiem loterii może być posiadacz karty Visa, za pomocą której można dokonywać płatności mobilnych przy użyciu smartfona, tabletu lub smartwatcha. Organizator promuje tutaj technologie oparte o usługi Google Pay i Apply Pay (smartfon i tablet) oraz Garmin / Fitbit Pay (smartwatch). Dopuszcza użycie płatności mobilnych realizowanych przez aplikacje jedynie wybranych banków. Są to: ING Bank Śląski, Bank Millennium i SGB Bank. Transakcje przy użyciu kart wydanych przez inne banki muszą się odbywać za pośrednictwem wyżej wymienionych technologii. Trzeba zaznaczyć, iż nie każdy bank to umożliwia wobec czego nie każdy posiadacz karty Visa będzie mógł wziąć udział w loterii.

Warunki udziału

Aby wziąć udział w loterii należy spełnić łącznie następujące warunki:
  • dokonać zgłoszenia swojego udziału w loterii, poprzez wejście na stronę internetową  i kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”, a następnie:
  • dokonać płatności mobilnej o dowolnej wartości za towary lub usługi. 
Za każdą płatność mobilną  przyznawany jest jeden los w loterii, który bierze udział w losowaniu nagród tygodniowych oraz nagród głównych I i II stopnia. 

Nagrody

Nagrodami w loterii są:
  • Nagroda Tygodniowa IV Stopnia w postaci e-kuponów do serwisu Allegro o wartości 20,00 zł (w sumie 4.000 szt. - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowanych po 500 sztuk);
  • Nagroda Tygodniowa III Stopnia w postaci zegarka Garmin smartwatch Vivoactive 3 o wartości 707,93 zł (w sumie 240 szt. - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowanych po 30 sztuk);
  • Nagroda Tygodniowa II Stopnia w postaci telefonu komórkowego Samsung Galaxy S10 (128GB) o wartości 3.480 zł (w sumie 24 sztuki - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowanych po 3 sztuki);
  • Nagroda Tygodniowa I Stopnia w postaci rowera elektrycznego o wartości 5535,00 zł (w sumie 16 sztuk - w każdym z losowań tygodniowych zostanie wylosowanych po 2 sztuki);
  • Jedna Nagroda Główna II Stopnia w postaci skutera elektrycznego o wartości 10.455,00 zł;
  • Jedna Nagroda Główna I Stopnia w postaci gotówki w kwocie 10.000,00 zł.
Każdy uczestnik może wziąć udział w loterii dowolną liczbę razy i może wygrać  dowolną liczbę Nagród Tygodniowych IV stopnia oraz maksymalnie 1 Nagrodę Główną, a także maksymalnie łącznie 3 Nagrody Tygodniowe I, II lub III stopnia w danym losowaniu tygodniowym.

Termin losowania nagród
Losowanie nagród tygodniowych odbędzie się co tydzień począwszy od 23/07/19 do 10/09/19.
Losowanie nagród głównych odbędzie się w dniu 19 września 2019 r.
Powiadomienie laureatów
Laureaci nagród tygodniowych IV stopnia zostaną powiadomieni za pośrednictwem wiadomości e-mail w terminie 4 dni roboczych od dnia losowania.

Laureaci nagród tygodniowych I, II oraz III stopnia, a także nagrody głównej I oraz II stopnia zostaną powiadomieni telefonicznie w terminie 4 dni roboczych od dnia losowania.

Podsumowanie

Jeżeli ktoś ma możliwość płatności mobilnej przy użyciu karty Visa to zachęcam to udziału. Niemniej w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić czy nasz bank obsługuje wymaganą technologię płatności: link 1, link 2, link 3. Osobiście także zarejestrowałem się w loterii i zamierzam zdobyć dosłownie kilka losów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz