niedziela, 7 lipca 2019

Market Nagród

Do tej pory już kilka razy we wpisach na blogu pojawiał się Alior Bank. Wydaje mi się, iż jego oferta jest na tyle uniwersalna, że może trafić w oczekiwania szerokiego grona odbiorców. Nie inaczej będzie teraz. Tym razem promocja pt. "Market Nagród" dotyczy obecnych klientów, którzy zostaną do niej zaproszeni.


Okres promocji

Promocja trwa od 12/04/19 do 31/12/19.

Warunki promocji

Aby wziąć w niej udział należy otrzymać od banku wiadomość z zaproszeniem. Owa wiadomość może zostać przekazana za pomocą jednego lub kilku kanałów tj. e-mail, sms, informacja w bankowości internetowej bądź rozmowa telefoniczna. W tejże informacji będą zawarte szczegółowe warunki zdobycia nagrody tj. 
  • suma na jaką powinny być dokonane transakcje bezgotówkowe kartą lub
  • ilość transakcji bezgotówkowych jaką należy wykonać oraz
  • termin w jakim powyższą czynność powinno się zrealizować.
Podana zostanie również wartość nagrody w postaci bonu. Jej maksymalna wysokość to 150 zł. Po otrzymaniu takiej wiadomości należy zarejestrować się na stronie promocji. Tam też możliwy jest wybór nagrody. Możemy wybrać bon do jednego ze sklepów Decathlon, Empik, Biedronka, Tchibo lub serwisu Allegro. Jego wartość została już wcześniej ujęta w zaproszeniu. Po spełnieniu warunków promocji wybrana nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości sms na telefon uczestnika w terminie do 60 dni kalendarzowych.

Podsumowanie

Szkoda, iż ta promocja jest tylko dla wybranych, niemniej i tak należy pochwalić bank za takie akcje. Koniecznym warunkiem otrzymania zaproszenia jest posiadanie konta osobistego w Alior Bank. A kto go jeszcze nie ma to może szybko to nadrobić i na dobry początek otrzymać 150 zł.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz