poniedziałek, 16 września 2019

200 zł od Alior Bank

Alior Bank wraca w świetnej formie! W najnowszej promocji do zdobycia jest 200 zł i to w gotówce. Oprócz tego Konto Jakże Osobiste posiada wiele innych zalet, których trudno nie docenić. Warto się o tym przekonać samemu.


Okres promocji

Oferta Specjalna pt. "z nami najlepiej" trwa od 16/09/19 do 16/10/19.

Adresaci promocji

Z promocyjnej oferty nie mogą skorzystać osoby, które w ostatnim roku (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) posiadały konto (również walutowe) bądź Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego (w tym walutowego), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. W dalszej kolejności w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisano umowę o konto i kartę konieczne jest:
  • zapewnienie wpływów o łącznej wysokości min. 1.000 zł (musi to być wpływ z rachunku prowadzonym w innym banku, którego nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem);
  • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej (wyłączone są z tego różnego rodzaju "ułatwiacze" obrotu kartą);
  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej.
Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nowo otwarty rachunek do końca 4 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisano umowę.

Odnośnie cech konta i związanych z nim korzyści odsyłam do mojego poprzedniego wpisu.

Podsumowanie

Wysokość nagrody, biorąc pod uwagę dotychczasowe akcje Alior Banku, jest dosyć duża. Co prawda trochę słaby jest ten warunek z wpływem (w poprzednich tego typu promocjach mógł być przelew z własnego konta w innym banku), ale nie jest on nie do przejścia. Więc kto może, tego zachęcam do skorzystania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz