wtorek, 17 września 2019

Konto na plus 320 zł

Kto nie zdążył na powrót do szkoły może skorzystać z promocji "Konta na plus" i zyskać aż 320 zł w gotówce. Który bank jest taki hojny? Oczywiście BNP Paribas. Jeżeli są chętni to zapraszam do wpisu.
Okres promocji

Akcja trwa od 13/09/19 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 6/10/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 14/10/19. Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy wykonać płatności kartą na łączną kwotę 500 zł (wykluczone są tutaj transakcje z udziałem podmiotów trzecich, więc sugeruję je zrobić w tradycyjnych punktach handlowych). Druga nagroda w wysokości 170 zł wymaga wykonania płatności kartą na łączną kwotę 500 zł i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) zarówno w listopadzie jak i w grudniu. Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 21/11/19 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 21/01/20 i w tym samym miesiącu zostanie zrealizowany przelew.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

W porównaniu do poprzednich tego typu promocji zwiększyła się wysokość wymaganych transakcji kartą płatniczą (dotychczasowym standardem było 300 zł). Na szczęście nagroda jest na tyle atrakcyjne, iż niweluje te niedogodności.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz