wtorek, 19 listopada 2019

Zyskaj 300 zł z Bankiem Millennium

Po małej przerwie powróciła promocja Banku Millennium. W akcji pt. "Zyskaj 300 zł z goodie" nagrodą jest premia pieniężna w wysokości 200 zł i premia dodatkowa w wysokości 100 zł. To razem 300 zł za bardzo dobre konto, a i warunki do ich zdobycia nie są najtrudniejsze.


Okres promocji

Promocja trwa od 18/11/19 do wyczerpania 5.000 promocyjnych wniosków, lecz nie dłużej niż do 27/12/19.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰, co jest już tradycją w akcjach tego banku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Ostateczny termin zawarcia umowy upływa z dniem 31 grudnia 2019 r. Składając wniosek o konto z kartą należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Niezbędna jest również akceptacja regulaminu promocji.


Pierwszą wymaganą czynnością w promocji jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/12/19. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w styczniu, lutym i marcu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z tych 3 miesięcy).

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana do 31/01/19 (a więc jeszcze w trakcie spełniania warunków promocji), zaś pozostałe 200 zł zostanie przelane do końca kwietnia 2020 r.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu wpływ min. 1.000 zł i jedną płatność kartą bądź BLIKiem. Jak zauważycie są to też warunki promocji:)
 
Wartość dodana

Oprócz gwarantowanych premii Bank Millennium to przede wszystkim dobra oferta dla oszczędzających (konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 2,7 % w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, IKE w formie lokaty z oprocentowaniem 3 % co jest odpowiednikiem około 3,7 % na zwykłej lokacie, lokata urodzinowa o oprocentowaniu 3 % w skali roku do 10.000 zł), karty kredytowe ze zwrotem 5 % za płatności w wybranych punktach handlowych (za założenie których jeszcze można dostać premie w wysokości 200 zł), darmowy limit w koncie (7 dni w miesiącu), praktyczne funkcje w aplikacji mobilnej i proklienckie podejście.

Podsumowanie 

Do zyskania jest dosyć duża premia za banalne warunki do spełnienia. Szkoda jedynie tych wykluczeń dla byłych klientów, ale do tego zdążyliśmy się już przywyknąć. Kto nie może tego przeboleć odsyłam do promocji BNP Paribas, które ma jedne z  najkrótszych wykluczeń, a premie też niczego sobie. Jeszcze słowo o goodie, które jest w tytule tej akcji. Jest to wielofunkcyjna aplikacja mobilna, dzięki której możemy dokonywać wielu rzeczy ze zwrotem za internetowe zakupy na czele. Za samą aplikacją stoi Bank Millennium, więc musi ona trzymać poziom i tak w rzeczywistości jest.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz