czwartek, 12 grudnia 2019

400 zł do sklepu Xiaomi za bezpłatną kartę Citi Simplicity

Na łamy bloga trafiła właśnie kolejna wariacja promocji karty kredytowej City Simplicity. W zamian za wyrobienie owej karty można otrzymać 400 zł rabatu do wykorzystania w sklepie mi-home.pl. Dzięki temu można zaoszczędzić na zakupie sprzętu marki Xiaomi.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 10/12/19 do 11/02/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguje się przynajmniej 1  raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonają kartą transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2.000 PLN.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagrody

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma jednorazowy kod rabatowy do sklepu mi-home.pl  o wartości 400 zł. Nagroda zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Termin ważności e-kodu będzie wynosił 6 miesięcy. Kod będzie można wykorzystać na zakupy od 401 zł w górę.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Przyznam się, iż trochę zastanawiałem się nad umieszczeniem opisu tej promocji. Z tego względu, iż lepsze wydają mi się inne tego typu akcje z "biedronkową wersją" na czele. Niemniej tam i tu jest do zdobycia 400 zł. Więc może ktoś zapoluje na sprzęt Xiaomi.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz