czwartek, 12 grudnia 2019

Nagroda 100 zł za darmową pożyczkę

Końcówka roku to wysyp akcji związanych z darmową pożyczką i dodatkową nagrodą w tle. Jeszcze kiedyś taka opcja nie wchodziłaby w rachubę. Ale czasy się zmieniły i walka o klienta przybiera coraz ostrzejsze formy. Oczywiście z korzyścią dla tego klienta. W opisywanej akcji tą korzyścią są darmowe pieniądze i 100 zł nagrody. Jest wynik promocji pt. "Blue Bonus IV", który wspólnie organizuje Blue Services (popularny pośrednik w płatnościach) i serwisu Smart Pożyczka.Okres promocji

Promocja trwa od 6/12/19 do 31/12/19.

Adresaci promocji

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby w wieku od 19 do 73 lat, którzy posiadają źródło dochodu, konto bankowe i telefon komórkowy. Z akcji wykluczeni są wszyscy, którzy wcześniej już zawali umowę pożyczki za pośrednictwem serwisów Pożyczka Plus, Rata Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka i Finansowe Posiłki.
Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa są banalnie proste. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, wyrażając przy tym wszystkie zgody. Następnie należy zawnioskować o darmową pożyczkę do 3.000 zł w serwisie Smart Pożyczka (za pośrednictwem linka aktywacyjnego, który zostanie do nas przesłany po wstępnej rejestracji) i po jej udzieleniu zdalnie podpisać umowę. Kwota końcowej pożyczki nie jest ważna, byle była nie większa niż wspominane 3.000 zł. Koniecznym warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie wyżej wymienionej pożyczki przez co najmniej 14 dni (tj. niespłacenie jej wcześniej lub odstąpienie od umowy).

Bonus w wysokości 100 zł zostanie przelany na wskazany w formularzu rachunek bankowy uczestnika. Jego realizacja nastąpi do 30/01/20.

Konkurs

Jednocześnie można się pokusić o dodatkowe 100 zł, tym razem w postaci bonu podarunkowego do wykorzystania na empik.com. Do wygrania jest codziennie (od 1/12/19 do 24/12/19) po 5 takich nagród. Aby zdobyć taki voucher należy wziąć udział w konkursie i odpowiedź na pytanie "Złóż nam kreatywne życzenia świąteczne". Laureaci otrzymają nagrody mailowo lub telefonicznie w ciągu 7 dni roboczych do terminowej spłaty pożyczki (a więc konkurs jest przeznaczony tylko dla pożyczkobiorców). Zainteresowanych odsyłam do strony konkursu.

Plusy i minusy

Z uwagi na to, iż jest to kolejna "niebankowa" promocja chciałbym wspomnieć w kliku słowach o występujących tutaj wadach i zaletach. Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty (nie za wcześnie, ale również nie za późno) i bezwzględnie się go trzymać. I to w zasadzie jest jedynym minusem tej akcji. Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na dobrym koncie oszczędnościowym. Niemniej, jak zawsze, każdy decyzję musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz