czwartek, 19 grudnia 2019

430 zł premii od Santander w 21 edycji Money Manii - LAST MINUTE

Chciałbym nieco odkurzyć kończącą się właśnie edycję Money Manii. Na skutek kilka kumulacji promocji ciągle możliwe jest do zdobycia aż 430 zł. A przy tym niezłe konto. Czasu jest zostało naprawdę niewiele, więc czym prędzej zapraszam dalej.

Okres promocji

21 edycja Money Manii trwa od 14/11/19 do 20/12/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 20/11/18. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z akcji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Wymagana jest akceptacja regulaminu promocji i zgoda na ujawnienie tajemnicy bankowej (niezbędna w celu rozliczenia nagrody). Po automatycznym przeniesieniu na stronę banku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Konieczne przy tym jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingu Santander Bank Polska S.A., w tym drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej.

Umowę powinniśmy podpisać do 10/01/20. Po przejściu tego procesu należy do 10/02/20:
  • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł;
  • wykonać 3 płatności kartą debetową na dowolną kwotę.
Organizator do 20/03/20 powiadomi laureatów o nagrodzie za pośrednictwem e-maila. Premia w wysokości 200 zł zostanie przelana do 10/04/20. I tyle! Byłoby super, jakby wszystkie promocje tak wyglądały:)

Podsumowanie

Wyżej opisaną akcję można połączyć z promocją dotyczącą przelewania wynagrodzenia i programu poleceń (w tym celu odsyłam do poprzedniego wpisu). Najważniejsze, aby na etapie wnioskowania o konto  podać kod polecenia obecnego klienta - jak ktoś takim nie dysponuje to służę swoim - 1000491741.To wszystko razem daje 430 zł (200 zł za założenie konta w promocji + 150 zł za przelew wynagrodzenia + 80 zł za skorzystania z programu poleceń), a korzystanie z innych ofert dla obecnych klientów może jeszcze tylko zwiększyć zysk (zwroty za opłaty do 300 zł rocznie czy 90 zł nagrody za korzystanie z karty kredytowej). Oczywiście założone konto można polecać inkasując każdorazowo 80 zł. Niezły pakiet, jak za darmowe konto? Jeszcze raz zachęcam do skorzystania z oferty.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz