czwartek, 19 grudnia 2019

Bilety do kina za ubezpieczenia samochodu

Promocyjna ofensywa banku Millennium trwa w najlepsze. Promocja pt. "Bilety do kina za ubezpieczenia samochodu" gwarantuje 8 lub 4 bilety do kina Helios w zamian za zakup ubezpieczenia swojego samochodu za pośrednictwem banku Millennium.
Okres promocji

Akcja trwa od 18/11/19 do 31/01/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do klientów banku  (posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego bądź karty kredytowej), którzy nie mają jeszcze zakupionego na dany samochód ubezpieczenia OC/AC w Millennium (tj. promocją nie są objęte odnowienia ubezpieczeń samochodowych zawartych za pośrednictwem banku).

Warunki uczestnictwa


Warunkiem udziału w promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem Millennium. Można to zrobić przez Millenet lub aplikację mobilną.  Przez zawarcie umowy należy rozumieć złożenie wniosku o ubezpieczenie, jej podpisanie oraz dokonanie płatności składki lub jej pierwszej raty. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody i jej nieodwołanie żadnej z następujących zgód: zgody na otrzymanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne, zgody na otrzymanie informacji handlowych przez telefon oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych firm współpracujących z bankiem. Nagrodą w promocji są bilety do kina Helios w ilości:
  • 4 szt. w przypadku zakupu dla samochodu ubezpieczenia OC albo OC i AC w wariancie Mini (o ile składka roczna nie będzie niższa niż 500 zł)
  • 8 szt. w przypadku zakupu dla samochodu ubezpieczenia OC i AC w wariancie Ekonomicznym albo Optymalnym
Kody wymienne na bilety zostaną przesłane na numer telefonu uczestnika w ciągu 60 dni od daty rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Data ważności kodów będzie nie krótsza niż 90 dni od momentu otrzymania wiadomości SMS. Termin ważności kodów będzie określony w tejże wiadomości.

Podsumowanie

W tym przypadku faktycznym ubezpieczycielem naszego auta jest ERGO Hestia. Najlepiej porównać kilka ofert od różnych ubezpieczycieli i wybrać tą najlepszą. Być może opisywana wyżej będzie dla nas najkorzystniejsza.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Millennium to może w prosty sposób zyskać 200 zł. Więcej we wpisie poświęconym tej promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz