piątek, 8 maja 2020

Zyskaj 100 zł za ubezpieczenie samochodu w Bank Millennium

Bank Millennium przygotował kolejną promocję związaną z ubezpieczeniem auta. W jej ramach otrzymamy zwrot w wysokości 100 zł za zakup ubezpieczenia OC o minimalnej wartości 600 zł.


Okres promocji

Akcja trwa od 27/04/20 do 30/06/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do klientów banku  (posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego bądź karty kredytowej), którzy nie mają jeszcze zakupionego na dany samochód ubezpieczenia OC w Millennium (tj. promocją nie są objęte odnowienia ubezpieczeń samochodowych zawartych za pośrednictwem banku).

Warunki uczestnictwa


Warunkiem udziału w promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia OC samochodu za pośrednictwem Millennium. Można to zrobić przez system Millenet lub aplikację mobilną.  Przez zawarcie umowy należy rozumieć złożenie wniosku o ubezpieczenie, jej podpisanie oraz dokonanie płatności składki. Minimalna jej wartość musi wynieść 600 zł. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody i jej nieodwołanie żadnej z następujących zgód:

  • zgody na otrzymanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne;
  • zgody na otrzymanie informacji handlowych przez telefon;
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych firm współpracujących z bankiem. 
Nagrodą w promocji jest zwrot 100 zł na konto lub rachunek karty kredytowej (w zależności w jaki sposób została opłacona składka). Odpowiednia kwota zostanie przelana w ciągu 60 dni od daty rozpoczęcia okresu ubezpieczenia.

Podsumowanie

W tym przypadku faktycznym ubezpieczycielem naszego auta jest ERGO Hestia. Czy to się opłaca? Każdy powinien sam sobie zadać to pytanie i na nie spróbować odpowiedzieć. Wszakże, u każdego sytuacja jest inna, co skutkuje różną ofertą. Niemniej nie zaszkodzi sprawdzić tą ofertą i porównać z innymi. Tym bardziej, iż to obowiązkowe ubezpieczenie. Może po odliczeniu potencjalnej nagrody będzie stanowiła najkorzystniejszy wybór.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Millennium to może w prosty sposób zyskać 200 zł. Więcej we wpisie poświęconym tej promocji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz