środa, 24 czerwca 2020

200 zł z kartą kredytową City Simplicty

Pandemia ma wpływ na wiele spraw naszego życia. Nie ominęła także sfery bankowej. Widać to dobrze po nowej promocji karty kredytowej City Simplicity. Nagroda jest mniejsza niż jeszcze niedawno, a i użytkowanie karty jest bezpłatne tylko warunkowo.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 17/04/20 do 30/06/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogowanie się przynajmniej 1 raz  do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonania  transakcji kartą  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 PLN. 

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma elektroniczny voucher na zakupy w serwisie Allegro o wartości 200 zł. Nagroda zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków (zaś taka informacja trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków). Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności e-kodu będzie wynosił 12 miesięcy i będzie można go wykorzystać jedynie jednorazowo.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki.

Podsumowanie


Biorąc po uwagę kartę kredytową to wysokość nagrody "nie powala". Ale być może w najbliższym czasie na nic większego nie będzie można liczyć. Warto więc przeanalizować obecne promocje i wybrać dla siebie tą najkorzystniejszą.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz