piątek, 26 czerwca 2020

Zamawiaj z bonusem w Santander Bank Polska

Pożyczka z premiąW Santander Bank Polska pojawiła się nowa promocja, w której do zdobycia są bony na Allegro. Do zdobycia jest 250 zł, ale nie obędzie się tutaj bez kosztów. Opisywana akcja jest związana z zaciągnięciem kredytu gotówkowego lub/i karty kredytowej. Plusem jest to, iż wszystko odbywa się online.


Okres promocji

Promocja trwa od 24/06/20 do wyczerpania puli nagród, jednak nie dłużej niż do 15/07/20.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest klientów banku. Innymi słowy trzeba mieć tam konto osobiste i aktywne usługi online.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji. Następnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy (na kwotę nie mniejszą niż 2.000 zł) lub kartę kredytową za pośrednictwem usług Santander internet lub aplikacji Santander mobile. W tym przypadku złożenie wniosku jest tożsame z zaakceptowaniem oferty banku widocznej na swoim profilu. Konieczne jest również posiadanie wybranego elektronicznego kanału kontaktu, zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku. 

Wysokość nagrody zależy od rodzaju podpisanej umowy. W przypadku kredytu gotówkowego wynosi 200 zł, zaś karty kredytowej to jedynie 50 zł. Aby je otrzymać należy zawrzeć umowę o wybrany produkt jak również nie rozwiązać ani nie odstąpić od umowy  w ciągu 30 dni od jej podpisania. Jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy z prawa do nagrody wyklucza także całkowita jego spłata przed upływem 30 dni od jego udzielenia. Na początku pisałem, iż do zdobycia jest 250 zł, co oznacza, iż uczestnik może dostać nagrody za oba produkty (konieczne jest wtedy zaciągnięcie pożyczki i założenie kart kredytowej).

Nagrody

W promocji do zdobycia są nagrody I (za kredyt gotówkowy) i II stopnia (za kartę kredytową). Nagrodami I stopnia są bony o wartości 200 zł (2 x 100 zł), zaś II stopnia bon o wartości 50 zł. Ich ilość jest ograniczona i w przypadku I stopnia wynosi 250 sztuk, zaś II stopnia to 500 nagród. Wszystkie nagrody są do wykorzystania w serwisie allegro.pl i są ważne do 31/12/20. Ich dostarczenie nastąpi do 18/08/20 na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail.

Koszty

Jako, iż są to produkty należące do segmentu pożyczek, zazwyczaj niosą ze sobą jakieś koszty. W przypadku kredytu gotówkowego mamy do czynienia z prowizją (7,99 %) jak i oprocentowaniem samej pożyczki (7,20 %). Wysokość prowizji ulga zmniejszeniu o 4 p.p. (do 3,99 %) przy wyborze pożyczki z ubezpieczeniem (Spokojny kredyt - życie plus), ale wtedy dochodzi nam miesięczna składka związana z tą usługą. Na całkowity koszt kredytu wpływa również ilość rat. Do symulacji kosztów odsyłam na stronę Santander.

Nieco lepiej wygląda to w przypadku karty kredytowej, choć nagroda tutaj jest zdecydowanie mniejsza. Wszystko to, iż można to połączyć z opisywaną wcześniej promocją.

Podsumowanie

 

Rzadko na łamach bloga przedstawiam takie oferty jak pożyczki gotówkowe. Jeżeli już to robię to staram się znaleźć najlepsze tego typu oferty. Przy odpowiednim podejściu ich koszty będą niewielkie, a niekiedy można jeszcze na nich coś zyskać. Dlatego też przedstawiam promocję pt. "Oferta banku - zamawiaj online z bonusem" do rozważenia.

Przejdź na stronę promocji. 

Regulamin promocji. 

1 komentarz:

  1. Udało mi się uzyskać nagrodę za kredyt gotówkowy, a więc w tej promocji na plusie około 170 zł.

    OdpowiedzUsuń