poniedziałek, 29 czerwca 2020

200 zł do Lidla w promocji karty kredytowej Citi Simplicity

Wygląda na to, iż promocje karty kredytowej Citi Simplicity powróciły już na dobre. Obowiązuje w nich nowa stawka tj. 200 zł za wyrobienie karty i spełnienie warunków promocji. Tym razem na tapecie jest Lidl, bowiem nagrodą jest karta podarunkowa do tejże sieci sklepów.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 27/04/20 do 31/07/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:

  • zainstalowanie aplikacji Citi Mobile i aktywacja karty za jej pośrednictwem;
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogowanie się przynajmniej 1 raz  do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonania transakcji tą kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 PLN. 

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy w sieci sklepów Lidl o wartości 200 zł. Nagroda zostanie przesłana na wskazany adres najpóźniej do miesiąca od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji (zaś taka informacja trafi do naszej skrzynki  w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków). Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności karty podarunkowej będzie wynosił 6 miesięcy i będzie można ją wykorzystywać wielokrotnie (aż do wyzerowania salda).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.

  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki.

Podsumowanie

 

Bardzo podobna promocja do opisywanej ostatnio z voucherem do Allegro. Sieć sklepów Lidl jest dosyć powszechna i ciesząca się sporą popularnością, więc z realizacją nagrody nie powinna być problemów. Gorzej wygląda sprawa ze zdobyciem nagrody w sposób "bezkosztowy", bowiem warunki bezpłatności karty stawiają dosyć duży próg wydatków. Innymi słowy trzeba wydać kilka tysięcy, aby w  tej akcji wyjść na plus na całe 200 zł. W przeciwnym razie, po odjęciu miesięcznych opłat (12 zł na miesiąc), nasz zysk będzie skromniejszy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz