środa, 1 lipca 2020

Wypróbuj za darmo margarynę Delma

Test DelmaJeszcze nie skończyła się akcja z margaryną Opitma, a już mamy kolejną. Tym razem w roli gównej występuje margaryna Delma 80 % maślany smak 500 g oraz Delma 80 % maślany smak 250 g. Zgodnie z promocją pt. "Delma - wypróbuj za darmo!" otrzymamy zwrot pieniędzy za zakup wyżej wymienionego produktu.


Promocja trwa od 1/07/20 do 31/08/20 i jest podzielona na 8 tygodniowych etapów. W każdym z nich pula zwrotów wynosi 2.500 szt. (20.000 szt. na całą promocję). 

Aby wziąć udział w promocji należy kupić dowolnie wybrany produkt promocyjny w punkcie sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej  (sklepy stacjonarne i internetowe). Po tym konieczne jest zgłoszenie tego faktu na stronie promocji. Do tego niezbędny będzie paragon zakupu jak i przekazanie naszych danych. Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazany wcześniej rachunek bankowy nie wcześniej niż 21 dni od zgłoszenia i nie później niż do dnia 30/09/20.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 4,99 zł dla opakowania 500 g i 2,99 zł dla opakowania 250 g, co oznacza, iż w przypadku większej kwoty na paragonie, przelew będzie zrealizowany jedynie na powyższą wartość.

Na koniec chciałbym zaznaczyć, iż na stronie promocyjnej jest również dostępny konkurs, w którym do zdobycia jest ekologiczna torba termiczna.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz