środa, 1 lipca 2020

160 zł premii za założenie konta w ING Bank Śląski

Nagroda z INGING Bank Śląski nie ustaje w promocji swoich rachunków. Za założenie konta i spełnienie warunków promocji można ponownie otrzymać 160 zł. O tym, iż jest to bank w którym "opłaca" się mieć rachunek wspominam przy każdym tego typu wpisie.


Okres promocji

Promocja trwa od 1 lipca 2020 r. do 30 września 2020 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/04/19 do 30/06/20.

Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Istotne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Wszystko to można zrobić w sposób zdalny (poprzez przelew weryfikacyjny), zaś karta debetowa zostanie dostarczona pocztą.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 31/12/20 wykonać transakcje bezgotówkowe (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) za minimum 1.000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 31/12/20 jeszcze dwóch warunków:
  • wykonania trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł)
  • otrzymania w każdym z trzech dowolnych miesięcy łączny wpływ wynagrodzenia wynoszący przynajmniej 1.000 zł  (wykluczone są przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny).

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 15/01/21 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).

Warunki bezpłatności konta

Tutaj skupię się na najbardziej popularnym koncie Direct. Prowadzenie konta jest darmowe. Natomiast karta debetowa generuje miesięczny koszt w wysokości 7 zł. Można jednak jego uniknąć poprzez wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. W przyszłości można też z niej zrezygnować (tak jak ja to zrobiłem), a wtedy nie poniesiemy już żadnych kosztów. Istotna rzecz jest taka, iż ING inaczej liczy okres rozliczeniowy niż większość banków - tutaj trwa on od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca. W przypadku bankomatów, wszędzie jest darmowa pierwsza wypłata w miesiącu. Kolejne wiążą się z opłatą w wysokości 2,5 zł. Nie występują ona jeżeli wybieramy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz tych należących do ING.

Podsumowanie


Dlaczego warto skorzystać z promocji? Gdyż tutaj premia za założenie konta jest jedynie początkiem przyszłych zysków. Od długiego czasu bank wynagradza obecnych klientów poprzez różnego rodzaju akcje aktywizujące. W moim przypadku tylko w ostatnim czasie mogę wymienić nagrodę za oszczędzanie, inwestowanie oraz przelewanie wynagrodzenia.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz