poniedziałek, 6 lipca 2020

270 zł w promocji konta BNP Paribas

Tym razem BNP Paribas przygotował promocję dla "kawoszy". W akcji pt. "Kawa z bankiem" do zdobycia jest 20 zł do wykorzystania w sieci Costa Coffee i 250 zł w gotówce. Razem daje to 270 zł, co jest niezłą stawką jak za darmowe konto.


Okres promocji

Akcja trwa od 3/07/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 24/07/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Podpisanie umowy i aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 14/08/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:

Pierwszą nagrodę, a więc kartę podarunkową o wartości 20 zł do Costa Coffee otrzymamy za samo zawarcie umowy o konto.


Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 100 zł należy w sierpniu 2020 r.:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł (może być jedna lub kilka mniejszych);
  • zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Trzecia nagroda w wysokości 150 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo we wrześniu i w październiku 2020 r.: 

  • wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na minimum 300 zł (może być jedna lub kilka mniejszych);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Pierwsza nagroda zostanie przesłana do laureatów dnia 22/09/20 w postaci wiadomości SMS. Informacja o drugiej nagrodzie zostanie przekazana do 22/09/20 i wypłacona do końca września. Wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody trafi do uczestników  nie później niż do 23/11/20 i zostanie dostarczona do końca listopada.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu drugiej nagrody (a pierwszej w postaci gotówki), zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku). W przypadku trzeciej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Promocja wymaga wydania 900 zł przez 3 miesiące. To dosyć dużo jak na poprzednie promocje BNP Paribas, ale z drugiej strony nie jest to warunek niemożliwy do spełnienia. Podobnie jak zapewnienie przelewu na promocyjny rachunek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz