piątek, 3 lipca 2020

220 zł za założenie konta w Millennium

200 zł za darmowy rachunek"Poczuj swobodę i zyskaj" to nowa promocja banku Millennium. Warunki do uzyskania 220 zł premii są bardzo proste, a samo konto jest jednym z najlepszych na rynku.


Okres promocji

Promocja trwa od 3/07/20 do 31/08/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/08/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w we wrześniu, październiku i listopadzie 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z trzech wymienionych miesięcy). 

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana do 31/12/20. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Dodatkowe 20 zł


Dodatkowa premia zostanie wysłana  do 30/09/20 w postaci kodu SMS na numer uczestnika promocji. Będą to pieniądze w formie środków na subkoncie goodie (aplikacja umożliwiająca internetowe zakupy typu cashback działająca na podobnej zasadzie jak refunder). Zgromadzone środki będzie można wypłacić na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy. Ale próg wypłaty został tutaj ustalony na poziomie 21 zł. Oznacza to, iż te 1 zł należy uzyskać samemu poprzez zwrot wydatków na zakupy u partnera programu.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć 200 zł trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Podsumowanie


Bank Millennium bardzo polubił promocje konta osobistego z dwójką z przodu. Zaś od jakiegoś czasu dokłada jeszcze jedną dwójką. I w ten sposób płaci nam za założenie niezłego rachunku.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz