poniedziałek, 27 lipca 2020

300 zł za założenie konta w BNP Paribas

300 zł za założenie kontaTym razem BNP Paribas oferuje nowym klientom aż 300 zł za założenie konta w banku. 200 zł jest w formie gotówki, zaś 100 zł w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka. Wymagania nie są wygórowane, więc warto im się przyjrzeć bliżej.


Okres promocji

Akcja trwa od 27/07/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 9/08/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Podpisanie umowy i aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 14/08/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:

Pierwsza nagroda, a więc karta podarunkowa do Biedronki o wartości 50 zł wymaga poniższej aktywności w sierpniu 2020 r.:

  • wykonania minimum 5 płatności BLIK (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 100 zł w gotówce należy spełnić wymagania dotyczące pierwszej nagrody oraz we wrześniu 2020 r.:

  • wykonać minimum 5 transakcji BLIK (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie);
  • wykonać minimum 2 płatności Apple Pay lub Google Pay (podobnie jak wyżej chodzi o zakupy);
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Trzecia nagroda w wysokości 100 zł w gotówce,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo w październiku 2020 r. powtórzenia wszystkich warunków z września 2020 r.

Ostatnia nagroda w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka wymaga spełnienia wszystkich powyższych warunków oraz posiadania konta i karty debetowej w listopadzie i grudniu 2020 r.

Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody zostanie przesłana do 21/09/20 i trafi na numer telefonu uczestnika do końca września. Wiadomość o drugiej nagrodzie zostanie wysłana do dnia 23/10/20. Po tym, do 26/10/20, należy uzupełnić niezbędne dane  do realizacji przelewu, który to nastąpi do 31/10/20. Informacja o trzeciej nagrodzie pojawi się do dnia 24/11/20 i zostanie zrealizowania do końca listopada (już bez konieczności uzupełniania danych). Zaś ostatnia, ponownie w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka, zostanie przesłana do 31/01/21.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Ostatnio była premia 250 zł, a więc teraz, pomimo wszechogarniającego kryzysu sektora bankowego, jest to pozytywne zaskoczenie. Warunki nie są trudne do spełnienia, a przy okazji można przetestować wachlarz możliwości konta.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz