wtorek, 21 lipca 2020

Prezent od mBank

Dobre konto oszczędnościowe w mBankmBank postanowił jeszcze uatrakcyjnić swoją ofertę. I do oferowanych 140 zł dołożył kolejną "stówkę".  A więc nowa pula to 240 zł premii i atrakcyjne konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 2,5 % w skali roku.Okres promocji

Promocja trwa od 1/07/20 do 31/07/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji pt. "Z mBankiem jesteś do przodu" lub "eKonto z prezentem" należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku w okresie ostatnich 12 pełnych miesięcy.

Warunki uczestnictwa

Osoby, które mogą i chcą skorzystać z akcji muszą złożyć wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na jednej z dwóch promocyjnych stron. Dlaczego na jeden z dwóch? Albowiem promocja rozgranicza miejsce zamieszkania uczestników. Jeżeli finalizacja umowy nastąpi w jednym z małych lub średnich miast należy złożyć wniosek tutaj. Po podpisaniu umowy z placówce będzie można wybrać jeden spośród 4 prezentów:

  • karty podarunkowej do sieci drogerii Rossmann o wartości 100 zł;
  • walizki kabinowej;
  • głośnika JBL GO2;
  • karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka o wartości 100 zł.

W przypadku finalizacji umowy w dużym mieście należy złożyć wniosek na tej stronie. Po podpisaniu umowy do wyboru jest również jedna spośród 4 nagród. W tym przypadku będzie to:

  • karta podarunkowa do sieci sklepów Decathlon o wartości 100 zł;
  • karta podarunkowa do sieci sklepów Euro RTV AGD o wartości 100 zł;
  • karta podarunkowa do sieci drogerii Rossmann o wartości 100 zł;
  • karta podarunkowa do sieci sklepów Biedronka o wartości 100 zł.


Pozostałe 140 zł można zdobyć korzystając ze standardowej oferty promocyjnej mBanku. Na szczęście obie akcje nie wykluczają się i można zdobyć pełną pulę, o czym wspomina również promocyjna strona. Należy jednak wziąć pod uwagę nieco inną definicję klienta i warunki do spełniania. W celu zapoznania się z nimi odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu. Tam też jest wspominane na początku wpisu konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5 %.

Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.

Podsumowanie

 

Dawno nie było tak dobrej oferty mBanku. I na tym właściwie należałoby zakończyć i...korzystać.

Przejdź na stronę promocji dla małych i średnich miast. 

Regulamin promocji. 

Przejdź na stronę promocji dla dużych miast.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz