wtorek, 21 lipca 2020

10 zł za dodanie dostawcy na Moich Usługach

Program poleceń Moje UsługiZespół Moje Usługi przygotował kolejną akcję promocyjną. Tym razem jest skierowana do aktualnych użytkowników platformy. W jej ramach można zdobyć 10 zł za dodanie dostawcy za pośrednictwem "Połączenie z systemem dostawcy (eBOK)".


Środki zostaną przekazane w formie kuponu o ważności 30 dni od dnia aktywacji. Będzie je można wykorzystać na opłatę dodaną w wyniku wspomnianego wcześniej połączenia z systemem eBOK. Należy tutaj podkreślić, iż kupony nie obniżają kwoty płatności, lecz występują w formie zwrotu na rachunek bankowy powiązany z metodą płatności. Inny słowy, polega to na tym, iż po opłaceniu swojego rachunku, otrzymamy zwrot w wysokości 10 zł. Jednakże, jeżeli nasza opłata będzie mniejsza niż 10 zł, to zwrot zostanie zrealizowany jedynie do kwoty naszej płatności. Zaksięgowanie zwrotu nastąpi w ciągu 3 dni roboczych.
 
Zaś kto jeszcze nie korzystał z platformy Moje Usługi może ciągle zdobyć dodatkowe 30 zł. Zainteresowanych odsyłam do wcześniejszego mojego wpisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz