wtorek, 21 lipca 2020

Darmowe piwo w Strefie Zero

Wypróbuj za darmo w CarrefourJeżeli ktoś wybiera się na zakupy do sklepów sieci Carrefour to warto do swojego koszyka włożyć piwo. Oczywiście mowa tutaj o piwie pozbawionym procentów.  Bowiem tylko takie bierze udział w promocji "Zero za Zero". W jej ramach otrzymamy zwrot pieniędzy za wypróbowanie jednego z produktów promocyjnych. 


Promocja trwa od 21/07/20 do 10/08/20 lub do wcześniejszego wyczerpania łącznej liczby zwrotów, która wynosi 2.490.  Akcja jest podzielona na 3 cykle tygodniowe, w każdym z nich przewidziane jest maksymalnie 830 zwrotów (niewykorzystana pula z danego tygodnia przechodzi na następny okres):

  • Pierwszy cykl tygodniowy - 21/07/20-27/07/20;
  • Drugi cykl tygodniowy - 28/07/20-03/08/20;
  • Trzeci cykl tygodniowy - 04/08/20-10/08/20.


Aby skorzystać z akcji należy nabyć wybrany produkt promocyjny we wskazanym terminie. Produktami promocyjnymi są piwa bezalkoholowe marek: Żywiec 0,0%, Heineken 0,0% i Warka Radler 0,0%, w dowolnym opakowaniu oraz w dowolnej pojemności. Po tym należy zgłosić ten fakt na stronie promocji. Niezbędne będzie podanie swoich danych oraz załączenie zdjęcia paragonu.  

Jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe może w ramach promocji zgłosić maksymalnie jeden dowód zakupu i w takcie trwania promocji otrzymać zwrot pieniędzy maksymalnie za 2 produkty promocyjne. Wartość zwrotu za produkty promocyjne jest nie większa niż 8 zł, co oznacza, iż w przypadku większej kwoty na paragonie, nasz zwrot zostanie ograniczony do wspomnianej wartości. W przypadku zakupu większej ilości produktów promocyjnych należy zaznaczyć na dowodzie zakupy te dwa, za które chcemy otrzymać zwrot (w przeciwnym razie do zwrotu zostaną automatycznie zakwalifikowanie dwa najtańsze z nich). Przekazanie pieniędzy na wskazany wcześniej rachunek bankowy nastąpi nie później niż w terminie 10 dni roboczych od daty pozytywnie zweryfikowania przez organizatora naszego zgłoszenia. Owa weryfikacja będzie prowadzona na bieżąco w miarę napływu zgłoszeń.

Z uwagi na to, iż promocyjna sieć sklepów jak i produkty są dosyć popularne (zwłaszcza w okresie letnim), nie warto zwlekać z decyzją o udziale w akcji, gdyż grozi to wcześniejszym wyczerpaniem przewidzianych zwrotów (na promocyjnej stronie widoczny jest licznik, który informuje o pozostałej puli zwrotów).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz