poniedziałek, 27 lipca 2020

Darmowe Danonki w Biedronce

Test Danonki Prosty SkładDzisiaj ruszyła promocja pt. "Spróbuj Danonki za darmo w Biedronce". W ramach przetestowania produktów marki Danonki Prosty Skład otrzymamy zwrot środków pieniężnych przeznaczonych na ich zakup.


Promocja trwa od 27/07/20 do 9/08/20 lub do wcześniejszego wyczerpania łącznej liczby zwrotów, która wynosi 10.010.  Akcja jest podzielona na 14 etapów dziennych, w każdym z nich przewidziane jest maksymalnie 715 zwrotów (niewykorzystana pula z danego tygodnia przechodzi na następny okres).

Aby skorzystać z akcji należy nabyć wybrany produkt promocyjny we wskazanym terminie. Produktami promocyjnymi są Danonki Prosty Skład, w dwóch wariantach smakowych: Jabłko i Truskawka. Po tym należy zgłosić ten fakt na stronie promocji. Niezbędne będzie podanie swoich danych oraz załączenie zdjęcia paragonu.  

Uczestnik w trakcie trwania promocji może otrzymać zwrot pieniędzy maksymalnie za 2 produkty promocyjne tj. jeden za wariant "truskawkowy" zaś drugi za "jabłkowy". Wartość zwrotu za produkty promocyjne jest nie większa niż 5 zł, co oznacza, iż w przypadku większej kwoty na paragonie, nasz zwrot zostanie ograniczony do wspomnianej wartości. Przekazanie pieniędzy na wskazany wcześniej rachunek bankowy nastąpi nie później niż do dnia 16/09/20 (w przypadku konieczności dodatkowej weryfikacji data ta przesuwa się na 23/09/20).

Tym razem nie piwo, ale okazja, aby coś kupić dzieciom. Pula jest dosyć duża, więc warto przy okazji codziennych zakupów zaopatrzyć się w promocyjne produkty.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz