poniedziałek, 14 września 2020

100 zł za darmową pożyczkę w akcji specjalnej Bluebonus

100 zł w promocji BluebonusPo długiej przerwie powróciła promocja Blue bonus, w której można zarobić 100 zł na darmowej pożyczce. Tym razem partnerem kampanii jest LoanMe.


Okres promocji

Promocja trwa od 11/09/20 do 31/10/20.

Adresaci promocji

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Z akcji wykluczeni są wszyscy, którzy wcześniej już zawali umowę pożyczki z partnerem promocji jakim jest LoanMe.

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa są bardzo proste. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, wyrażając przy tym wszystkie zgody. Następnie należy zawnioskować o darmową pożyczkę na kwotę co najmniej 3.000 zł na stronie LoanMe (za pośrednictwem linka aktywacyjnego, który zostanie do nas przesłany po wstępnej rejestracji) i po jej udzieleniu zdalnie podpisać umowę. Koniecznym warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie wyżej wymienionej pożyczki przez co najmniej 14 dni (tj. nie odstąpienie od umowy). Istotne jest, aby spłacić pożyczkę zgodnie z harmonogramem w czterech równych ratach w okresie 4 pierwszych tygodni. Tylko taki sposób gwarantuje bez kosztowe przejście przez tą promocję.

Bonus w wysokości 100 zł zostanie przelany na wskazany w formularzu rachunek bankowy uczestnika. Jego realizacja nastąpi w ciągu 30 dni dni od zakończenia promocji i potwierdzeniu przez partnera spełnienia warunków.

Plusy i minusy

Jak każdy wie, pożyczki mają swoje zalety i wady. Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty (nie za wcześnie, ale również nie za późno) i bezwzględnie się go trzymać. I to w zasadzie jest głównym minusem tej akcji. Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na promocyjnym koncie oszczędnościowym (choć w aktualnej sytuacji niskich stóp procentowych może to być trudne). Niemniej każdy decyzję musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.

Regulamin darmowej pożyczki.

1 komentarz:

  1. Akcja promocyjna została wstrzymana. Dam znać, jeżeli zostanie ponownie uruchomiona.

    OdpowiedzUsuń