poniedziałek, 14 września 2020

100 zł za darmową pożyczkę w akcji specjalnej Bluebonus

100 zł w promocji BluebonusAKTUALIZACJA: 18/09/20
 
Po długiej przerwie powróciła promocja Blue bonus, w której można zarobić 100 zł na darmowej pożyczce. Tym razem partnerem kampanii jest LoanMe.


Okres promocji

Promocja trwa od 14/09/20 do 31/10/20.

Adresaci promocji

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Z akcji wykluczeni są wszyscy, którzy wcześniej już zawali umowę pożyczki z partnerem promocji jakim jest LoanMe.

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa są bardzo proste. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, wyrażając przy tym wszystkie zgody. Następnie należy zawnioskować o darmową pożyczkę na kwotę 3.000 zł na stronie LoanMe (za pośrednictwem linka aktywacyjnego, który zostanie do nas przesłany po wstępnej rejestracji). Po wysłaniu wniosku wymagana będzie weryfikacja tożsamości, ale nas szczęście można to zrobić w sposób zdalny za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego na 1 zł ze swojego konta w banku (kwota ta następnie jest nam zwracana). Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być znana natychmiastowo, a pieniądze zasilą nasze konto w ciągu jednego dnia roboczego.
 
Koniecznym warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie wyżej wymienionej pożyczki przez co najmniej 14 dni (tj. nie odstąpienie od umowy). Istotne jest, aby spłacić pożyczkę zgodnie z harmonogramem w okresie 5 tygodni. Aby było ona całkowicie darmowa kwota pożyczki powinna wynieść równe 3.000 zł.  
 
Tylko taki sposób gwarantuje bez kosztowe przejście przez tą promocję i zarobek 100 zł. Przy wyższym długu nasza premia może być większa (150 zł premii za pożyczkę od 4.000 zł i 200 zł premii za pożyczkę od 5.000 zł), ale wtedy też przestanie być ona darmowa, co nieco dyskwalifikuje tą akcję.

Bonus w wysokości 100 zł zostanie przelany na wskazany w formularzu rachunek bankowy uczestnika (należy go podać po zalogowaniu się na stronie promocji w zakładce Twój profil, a następnie Twoje dane). Jego realizacja nastąpi w ciągu 30 dni dni od zakończenia promocji, najpóźniej do 30/11/20.

Plusy i minusy

Jak każdy wie, pożyczki mają swoje zalety i wady. Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. A nawet bez ruszania się z domu. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty (nie za wcześnie, ale również nie za późno) i bezwzględnie się go trzymać. I to w zasadzie jest głównym minusem tej akcji. Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na promocyjnym koncie oszczędnościowym (choć w aktualnej sytuacji niskich stóp procentowych może to być trudne). Niemniej każdy decyzję musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.


2 komentarze:

  1. Akcja promocyjna została wstrzymana. Dam znać, jeżeli zostanie ponownie uruchomiona.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Promocyjna pożyczka jest znowu dostępna.Zapraszam do zapoznania się z powyższym wpisem, zaktualizowanym 18.09.20 r.

      Usuń