wtorek, 15 września 2020

350 zł w gotówce za darmowe konto w BNP Paribas!

350 zł za konto w BNP ParibasPowraca porządna stawka za założenie konto w BNP Paribas. W promocji pt. "Premiuj z BNP Paribas" do zyskania jest aż 350 zł w gotówce. Obecnie nikt tyle nie płaci za darmowy rachunek, więc nie ma się czemu dziwić stosunkowo małej puli promocyjnej. Dodatkowym plusem są tutaj bardzo łatwe warunki do spełnienia, więc zapraszam do skorzystania.


Okres promocji

Akcja trwa od 10/09/20 do wyczerpania puli 1.500 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 27/09/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 18/10/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł w gotówce należy w październiku 2020 r.:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej (GOonilne lub mobilnej GOmobile);
  • wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej(GOonilne mobilnej GOmobile).

W tym drugim przypadku chodzi o najzwyklejszy przelew na dowolną kwotę na rachunek w innym banku.

Druga nagroda w wysokości 150 zł w gotówce,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w listopadzie 2020 r.: 

  • zalogowania się do bankowości elektronicznej (GOonilne lub mobilnej GOmobile);
  • wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł (ilość i miejsce płatności bez znaczenia, byleby to nie były tzw. "ułatwiacze");
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/11/20, a sama nagroda zostanie przekazana do końca listopada. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 23/12/20, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do 31/01/21.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26/11/20. W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Jedna z lepszych promocji BNP Paribas. 350 zł w gotówce za proste warunki to teraz rzadkość, więc nie warto zwlekać długo z decyzją.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz