poniedziałek, 7 września 2020

250 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Premia za założenie konta w BNP ParibasW nowej akcji promocyjnej BNP Paribas pt. "Premia na każdą kieszeń" do zdobycia jest 250 zł w gotówce. Dosyć łatwo i dosyć szybko.


Okres promocji

Akcja trwa od 7/09/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 20/09/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 30/09/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w październiku 2020 r.:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej (GOonilne) lub mobilnej (GOmobile);
  • wykonać transakcję bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 200 zł (ilość i miejsce płatności bez znaczenia, byleby to nie były tzw. "ułatwiacze").

Druga nagroda w wysokości 150 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w listopadzie 2020 r.: 

  • zalogowania się do bankowości elektronicznej (GOonilne) lub mobilnej (GOmobile);
  • wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł (ilość i miejsce płatności bez znaczenia, byleby to nie były tzw. "ułatwiacze");
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 23/11/20, a sama nagroda zostanie przekazana do końca listopada. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 23/12/20, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca roku.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 27/11/20. W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


250 zł w gotówce za dwa miesiące spełniania warunków to jest dosyć dobra stawka, zaś w porównaniu do innych banków jedna z najlepszych.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz