wtorek, 10 listopada 2020

200 zł na Allegro za założenie konta w PKO BP

 

Powraca bardzo dobra promocja banku PKO BP, w której właściwie za darmo możemy otrzymać nagrodę. A jest nią 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.


Okres promocji

Akcja trwa od 9/11/20 do wyczerpania promocyjnej puli 6.000 nagród, jednakże nie dłużej niż do 18/12/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą rachunku w PKO BP od 1/01/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto za Zero lub Konto dla Młodych (od 18 do 26 lat). Konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących. Niezbędna jest również sama rejestracja w promocji.

Po tych wszystkich formalnościach pozostaje spełnienie właściwych warunków promocji, a te są wyjątkowe łatwe. Wystarczy bowiem wykonać minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą i minimum 3 płatności za pośrednictwem BLIKa do 15/01/21. Kwota transakcji ani jej miejsce nie ma tutaj znaczenia. Tak więc wystarczy zaledwie 6 transakcji, aby zdobyć kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł.

Nagroda będzie przekazywana w zależności od daty spełnienia powyższych warunków. Dla tych, którzy zrobią to do 22/11/20 trafi ona do 18/12/20. Zaś, jeśli warunki zostaną spełnione nieco później, nagroda zostanie przesłana do 12/02/21. Będzie można z niej skorzystać do 31/10/21 w ramach jednorazowej płatności (tak jak zazwyczaj to jest w przypadku kodów Allegro).
 
Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe. Koszt karty debetowej to 10 zł miesięcznie, jednak wystarczy 5 płatności w miesiącu, aby być z niej zwolniony. Wypłaty z bankomatów PKO BP nie generują żadnych kosztów, natomiast korzystanie z obcych urządzeń wiąże się z opłatą 10 zł w przypadku użycia karty (dla BLIKa pozostają darmowe). 

W przypadku Konta dla Młodych opłaty przedstawiają się następująco: bezwarunkowe zero za prowadzenie konta i 5 zł za korzystanie z karty debetowej. Owych 5 zł można się pozbyć w przypadku 4-krotnego użycia karty w miesiącu. Natomiast wszystkie bankomaty są tutaj bezpłatne.

Podsumowanie


Ostatnio bank PKO BP pozwala zarobić. W ostatnim kwartale wręcz opłaca się tu mieć konto, gdyż liczne akcje promocyjne dla obecnych klientów powodują, iż co rusz wpada jakiś bonus. Aby było tak zawsze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz