czwartek, 12 listopada 2020

300 zł za założenie konta w BNP Paribas

 

"Szlachetna Paczka z BNP Paribas" to tytuł nowej akcji promocyjnej. Do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce, aczkolwiek część nagrody można przeznaczyć na cel charytatywny, jakim jest w tym przypadku Szlachetna Paczka.
 

Okres promocji

Akcja trwa od 2/16/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 16/11/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 30/11/20
 
W formularzu rejestracyjnym trzeba określić jaką część swojej nagrody (od 0 do 300 zł) przeznaczy się na Szlachetną Paczkę. Jeżeli nasza cyfra jest większa od zera (a więc jeżeli chcemy się podzielić naszą nagrodą)  to pierwszym warunkiem do spełnienia jest zapewnienie wpływu na nowo otwarte konto na łączną kwotę min. 1.000 zł. Mamy na to czas do 4/12/20. Niezależnie od naszej decyzji drugim warunkiem, już koniecznym, jest:
 
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w grudniu 2020 r.
  • wykonanie min. 2 dowolnych przelewów elixir za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) w grudniu 2020 r.
  • wykonanie min. 5 płatności BLIK w styczniu 2021 r.
  • otrzymanie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł w styczniu 2021 r.

Wiadomość o przyznaniu nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 15/02/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca lutego 2021 r.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 22/01/21.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Akcja należy do tych, w których można zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie. Jednocześnie do zebranych pieniędzy dla każdej Szlachetnej Paczki BNP Paribas dołoży od siebie 1.000 zł. Oczywiście można nic nie przekazać (np. osoby, które preferują innych sposób pomocy) i zgarnąć pełną pulę czyli wspomniane 300 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz