poniedziałek, 23 listopada 2020

Ekspres do kawy za darmo w Biedronce

Vouchery za zakup ekspresu

Biedronka powróciła ze swoją promocją ekspresów do kawy. W jej ramach za każdy zakup ekspresu do kawy Delta otrzymamy vouchery o wartości nabytego sprzętu. Oznacza to, iż sprzęt otrzymamy właściwie za darmo, co może nieco osłodzić nam  te "pandemiczne" święta.


Promocyjny zakup ekspresu do kawy będzie możliwy jedynie 27/11/20. Warunkiem skorzystania z akcji jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy karty lojalnościowej sklepu. W akcji promocyjnej biorą udział ekspresy do kawy:

  • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution czarny w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
  • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution biały w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
  • Ekspres Delta Q Qool Evolution czarny w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł;
  •  Ekspres Delta Q Qool Evolution czerwony w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł.

Obowiązuje limit, iż każdy uczestnik akcji może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych.  

Realizacja voucherów będzie możliwa w sklepach sieci Biedronka od 28/11/20 do 9/12/20. Raczej nie powinno być z tym kłopotu, zważywszy na to, iż w okresie przedświątecznym nasze wydatki z reguły rosną. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Istotna kwestia jest również taka, iż voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. Oznacza to, iż w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. Tym sam Biedronka zachęca nas do trzy lub dwukrotnego odwiedzenia sklepu (w zależności od ceny ekspresu a tym samym ilości otrzymanych voucherów). Można też jednorazowe, większe zakupy podzielić na kilka mniejszych wedle wykorzystania voucherów (tak jak ja to zazwyczaj czynię przy tego typu warunkach).

W ostatniej tego typu akcji udało mi się zakupić taki sprzęt i muszę przyznać, iż jest on całkiem niezły (choć cudów nie można oczekiwać za taką cenę). Dlatego też, jeżeli ktoś będzie w sklepie w piątkowy ranek, warto rzucić okiem na półkę z ekspresami.

Po regulamin promocji odsyłam na stronę Biedronki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz